אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דסק"ש רכשה אג"ח של החברה ב-190 מיליון שקל צילום: עמית שעל

דסק"ש רכשה אג"ח של החברה ב-190 מיליון שקל

החברה שבשליטת אדוארדו אלשטיין הודיעה בשבוע שעבר על יציאה לתוכנית רכישה עצמית; העסקאות נעשו מחוץ לבורסה, לפי שער של 89 אגורות - בסה"כ נרכשו כ-214 מיליון שקל ע.נ. מהסדרה

03.07.2019, 08:55 | גולן חזני ואורי גלאור

דיסקונט השקעות (דסק"ש) שבשליטת אדוארדו אלשטיין רכשה אתמול בעסקאות מחוץ לבורסה כ-213.8 מיליון ע"נ של אג"ח סדרה י' של החברה בתמורה לכ-190 מיליון שקל. העסקאות נעשו לפי שער של 89 אגורות.  

קראו עוד בכלכליסט

אג"ח סדרה י' עלתה במסחר כ-2.4%, כאשר שער הנעילה של האגרת עמדעל 88.8 אגורות, אגרת החוב סדרה י' סיכמה עלייה של כ-7.8% מאז ההודעה של החברה על תכנית הרכישה העצמית בשבוע שעבר .

בדיווח לבורסה על יציאה לתכנית הרכישה נימק הדירקטוריון את המהלך בייתרון של צמצום החוב: "הדירקטוריון סבור כי הרכישה העצמית הינה אטרקטיבית ותעזור לה לצמצם את החוב הפיננסי ולהקטין את הוצאות המימון של החברה".

החברה הדגישה שאין ברכישה לפגוע ביכולת הפירעון שלה: "הדירקטוריון בחן את מקורות המימון העומדים לרשות החברה לשם פרעון התחייבויותיה ובחן את דוח תזרים המזומנים ל-4 השנים הקרובות, כאשר להערכת החברה אין ביישום התכנית להשפיע לרעה על יכולת הפרעון שלה ועל יכולתה לעמוד בהתחייבויות הצפויות". עוד נאמר בסיכום ההודעה כי המהלך הוא "הזדמנות עסקית וכלכלית ראויה לחברה".  

אלשטיין, צילום: אוראל כהן אלשטיין | צילום: אוראל כהן אלשטיין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות