אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רני צים רוכש מחצית מאחזקות שותפתו מידאס במרכזי המסחר בטמרה וטייבה צילום: אלעד גרשגורן

רני צים רוכש מחצית מאחזקות שותפתו מידאס במרכזי המסחר בטמרה וטייבה

העסקה לא מבוצעת לפי שווי ידוע, שכן הפרוייקטים נמצאים בהקמה. החברות סיכמו כי השווי העתידי ייקבע בתום 3 שנים מיום הפעלת המרכזים

03.07.2019, 16:04 | חזי שטרנליכט

חברת מידאס, המחזיקה בין היתר בפרוייקט שרונה במרכז תל אביב, מוכרת מחצית מהאחזקות שלה בשני מיזמים מסחריים (טמרה וטייבה), לשותפתה בפרוייקטים הללו - חברת רני צים מרכזי קניות, בניהולו של רני צים.

קראו עוד בכלכליסט

העסקה לא מבוצעת לפי שווי ידוע, שכן הפרוייקטים נמצאים עדיין בהקמה. החברות סיכמו כי השווי העתידי ייקבע בתום 3 שנים מיום הפעלת המרכזים.

עבור רני צים מדובר בהעמקה של אחיזתה בפעילות במגזר הערבי, שהינה חלק מהאפיון של תיק הנכסים שלה. לאחר השלמת המהלך תחזיק רני צים מרכזי קניות ב-75% מהפרויקטים הללו שמתוכננים לפעול תחת המותג 'SEVEN'.

עבור רני צים מרכזי קניות התשלום עבור שני הנכסים יהיה שווה ל–25% מסכום הערכת השווי של שני הפרויקטים בתום 3 שנים ממועד פתיחתם לקהל הרחב בניכוי עלויות ההקמה של כל אחד מהפרויקטים האמורים.

לפי ההסכם קבוצתו של רני צים תעמיד את כל ההון העצמי הנדרש בכל אחד משני הפרוייקטים המוקמים בטייבה ובטמרה, ועל החלק של מידאס שנותר בהם (25%) יועמד הסכום כהלוואת בעלים שתישא ריבית שתיקבע בהסכם.

רני צים ליד מתחם קניות באום אל פאחם, צילום: אלעד גרשגורן רני צים ליד מתחם קניות באום אל פאחם | צילום: אלעד גרשגורן רני צים ליד מתחם קניות באום אל פאחם, צילום: אלעד גרשגורן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות