אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל מחאת האתיופים היום: חברות הייטק שחררו מוקדם את העובדים צילום: יריב כץ

בגלל מחאת האתיופים היום: חברות הייטק שחררו מוקדם את העובדים

בין החברות שאפשרו זאת לעובדיהן, חברת רדיס לאבס היושבת במגדלי אלון בת"א, חברת האניבוק, WekaIo, גארדי פורס, חברת אוטודסק היושבת ברחוב רוטשילד ועוד

03.07.2019, 15:19 | מאיר אורבך

מאות רבים של עובדים בחברות הסטראט-אפ והטכנולוגיה הגדולות הקדימו היום (ג') לצאת מהעבודה, או שנשארו לעבוד מהבית, בשל  החשש מפקקים בשל מחאת יוצאי אתיופיה.

על פי בדיקת "כלכליסט", בין החברות שאפשרו זאת לעובדיהן, חברת רדיס לאבס היושבת במגדלי אלון בת"א, חברת האניבוק, WekaIo, גארדי פורס, חברת אוטודסק היושבת ברחוב רוטשילד ועוד.

הפגנת האתיופים אתמול, צילום: ynet הפגנת האתיופים אתמול | צילום: ynet הפגנת האתיופים אתמול, צילום: ynet

למרבית עובדי ההייטק יש אפשרות לעבוד מרחוק תוך התחברות מאובטחת למחשבי החברה, כך שמרבית החברות לא נאלצו להתמודד עם פגיעה בעבודה או בתפוקת העובדים.

מחאת יוצאי אתיופיה צפויה להתחדש אחר הצהריים, ולקראת ההפגנות הצפויות ברחבי הארץ - וחסימות הכבישים - העביר מ"מ המפכ"ל, ניצב מוטי כהן, מסר ברור. בהודעה שהעביר לשוטרים כתב ניצב כהן כי "לא יינתן מקום להפרות סדר, לחסימות צירים ולגילויי אלימות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הפגנה ?, הם השביתו מדינה שלימה, בושה וחרפה
מדינה שלימה לא מתפקדת, כי יש לקבוצה, עידה מסוימת מה לומר, עושים הפגנה במקום מסויים, לא משביתים מדינה שלימה, אם זו הפגנה חוקית, אז המשטרה צריכה להיות נוכחת במקום, לאפשר לאמבולנסים לעבור, לאפשר למי שיש תינוקות ברכב לעבור, לאפשר לכלה ביום חתונתה לעבור, לא משביתים מדינה שלימה כי מישהו כועס, נכון זה עצוב וכואבים ואם השוטר לא התנהג כראוי שישב בכלא, או מה שיחליט שופט, אנחנו מדינת חוק, לא מדינת עולם שלישי, מה ההתפרעויות האלו בכל המדינה והמשטרה יושבת בצד ולא עושה דבר
אבי גל  |  04.07.19
לכל התגובות