אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסקונט או פועלים? שני בנקים רוצים את אורי לוין כמנכ"ל צילום: רמי זרנגר

דיסקונט או פועלים? שני בנקים רוצים את אורי לוין כמנכ"ל

מנכ"ל דיסקונט ניו יורק, אחד המועמדים המובילים לתפקיד מנכ"ל דיסקונט, קיבל בימים האחרונים פנייה מוועדת האיתור של דריקטוריון הפועלים והוצע לו להתמודד לתפקיד המנכ"ל

03.07.2019, 17:11 | רחלי בינדמן

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

המירוץ לתפקיד מנכ"ל בנק הפועלים מתחמם: מנכ"ל דיסקונט ניו יורק אורי לוין, אחד המועמדים המובילים לתפקיד מנכ"ל דיסקונט, קיבל בימים האחרונים פנייה מוועדת האיתור של דריקטוריון הבנק והוצע לו להתמודד לתפקיד המנכ"ל.

קראו עוד בכלכליסט

שמו של לוין הוזכר לאחרונה כאחד המועמדים המובילים לתפקיד מנכ"ל דיסקונט במקומה של לילך אשר-טופילסקי שהודיעה לאחרונה על פרישתה מהבנק.

לוין מונה למנכ"ל דיסקונט ניו יורק בתחילת 2017 בגיל 44. קודם לכן שימש כסמנכ"ל בכיר וראש החטיבה לתכנון, אסטרטגיה וכספים בבנק. הוא הצטרף לדיסקונט רק שלוש שנים קודם לכן ולא צמח בבנק.

למעשה, הוא היה אחד המינויים הראשונים של אשר־טופילסקי כמנכ"לית, שהביאה אותו לבנק ומינתה אותו לראש החטיבה לתכנון אסטרטגיה וכספים.

במסגרת תפקידו העניקה לו אשר־טופילסקי את הסמכות להוביל את תהליך ההתייעלות של הבנק, שסבל לאורך שנים מיחס היעילות הנמוך במערכת.

לפי הערכות, הסיכויים של המועמדים הפנימיים בדגש על ארז יוסף בפועלים ירדו מאד וכעת נוטה ועדת האיתור למועמדים מן החוץ. כמובן שאם ועדת האיתור בראשות עודד ערן ששוהה כרגע בחו"ל בחופשה לא תצליח להביא מועמד בעל שיעור קומה כמו לוין היא עשויה לחזור למועמדים הפנימיים.

 

אורי לוין , צילום: רמי זרנגר אורי לוין | צילום: רמי זרנגר אורי לוין , צילום: רמי זרנגר

 

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות