אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשורה עצובה לחובבי הקומיקס: מד מגזין לקראת סגירה

בשורה עצובה לחובבי הקומיקס: מד מגזין לקראת סגירה

גיליון אוגוסט של מגזין הסאטירה בן ה-70 יהיה האחרון שיימכר בדוכנים. הגיליונות הבאים ישווקו בדיוור ישיר. הערכה היא שגם במתכונת החדשה ימיו של המגזין ספורים

04.07.2019, 11:22 | שירות כלכליסט
מגזין הסאטירה המפורסם מאד (Mad Magazine) שהוקם לפני כ-70 שנה יפסיק להתפרסם במתכונתו הנוכחית בסוף השנה, כך דווח דיווח באתר CNET.

מד מגזין, שהושק במקור ב-1952 ב-EC קומיקס וכיום מוצא לאור על ידי DC קומיקס, ידוע בכתבות הסאטיריות שנהג לפרסם על סלבריטאים ונושאים פוליטיים, ההומור למבוגרים, קטעי הקומיקס וכמובן בזכות דמותו המצוירת של אלפרד אי. ניומן הילד עם הרווח בשיניים.

מד מגזין מד מגזין מד מגזין

לפי הדיווח, גיליון אוגוסט של המגזין יהיה האחרון שיימכר בדוכני העיתונים, ולאחר מכן הגיליונות הבאים ישווקו בדיוור ישיר. בנוסף, הגיליונות הללו לא יכללו תכנים חדשים, אלא יפרסמו מחדש כתבות וקומיקס מוכרים. עם זאת, ב-DC מתכוונים להמשיך ולפרסם את הגיליון המסורתי לציון סוף השנה, וכן ספרים ומהדורות מיוחדות.

ההכרזה על השינוי המשמעותי מגיעה לאחר שבשבוע שעבר פוטרו מרבית עובדי המגזין, כולל העורך אלי גורץ. לפי הדיווחים, צוות המגזין מורכב כעת משני מעצבים גרפיים, עורך ועוזר, כך שמתגברות ההערכות שגם במתכונת החדשה ימיו של המגזין ספורים.

ההודעה גררה שלל תגובות עצובות במדיה החברתית מצד מעריצים. "כשחושבים שכבר לא יכול להיות יותר גרוע, עדיין המצב מדרדר", כתב אחד המשתמשים. "התעצבתי מאד לשמוע שאחרי 67 שנים, מאד מגזין יפסיק להתפרסם", כתב בטוויטר הזמר ווירד אל ינקוביץ. "איני יכול להתחיל לתאר את ההשפעה של המגזין עליי כילד – הוא פחות או יותר הסיבה שהפכתו להיות כזה מוזר. הייה שלום, אחד המוסדות האמריקאיים הטובים בכל הזמנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות