אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה ברקת ממנה את מיכל היימן במקומו של סגנו הראל שרעבי צילום: ענר גרין

בלעדי לכלכליסט

משה ברקת ממנה את מיכל היימן במקומו של סגנו הראל שרעבי

זאת שבוע לאחר שהודיע סגנו הבכיר של הממונה על שוק ההון על יציאה לשנת חל"ת בשל לימודים; במסגרת התפקיד היימן תהיה אחראית על תחום החיסכון הפנסיוני

04.07.2019, 11:37 | רחלי בינדמן

שבוע לאחר שהודיע סגנו הבכיר של הממונה על שוק ההון, הראל שרעבי, על יציאה לשנת חל"ת בשל לימודים, היום (ה') נודע כי מיכל היימן שעבדה תחתיו, תחליפו בתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

שרעבי היה ממונה ברשות על תחום החיסכון הפנסיוני. מי שהייתה המועמדת הטבעית לתפקיד היא שלי סבן ראש תחום פנסיה שעשתה חיים לא קלים לגופים המוסדיים עליהם פיקחה, שהודיעה ברקע למינוי על פרישתה.

זהו הסגן השני שעוזב תוך פרק זמן קצר את הרשות תחת הממונה משה ברקת, שמכהן כבר 10 חודשים בתפקיד. לפני מספר שבועות הודיע יואב גפני, סגן בכיר שפיקח על כל תחום האשראי והשירותים הפיננסים החוץ בנקאיים, גם הוא על עזיבה. מנגד ברקת מינה באחרונה סגנים חדשים שהביא מרשות ניירות ערך ומהשוק הפרטי.

כנס שוק ההון 2019 משה ברקת ממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחסכון, צילום: ענר גרין כנס שוק ההון 2019 משה ברקת ממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחסכון | צילום: ענר גרין כנס שוק ההון 2019 משה ברקת ממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחסכון, צילום: ענר גרין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות