אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט מרחיבה את פורטפוליו ה-FortiCloud של החברה ומתמקדת בתחום האבטחה כשירות צילום: Commvault

פורטינט מרחיבה את פורטפוליו ה-FortiCloud של החברה ומתמקדת בתחום האבטחה כשירות

פורטינט תספק כלים, מכונה ווירטואלית, ענן מקומי ו-SaaS כחלק ממארג האבטחה של החברה

04.07.2019, 11:48 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הרחבת פתרונות האבטחה-כשירות (SaaS) לתחום הענן. פתרונות ה-FortiCloud החדשים מספקים את הפורטפוליו המקיף ביותר בתעשייה של שירותי ניהול-כשירות (MaaS) ושירותי אבטחה-כשירות. מגוון השירותים החדשים מספק לשותפים וללקוחות החברה את היכולת לבחור פתרונות אבטחה וניהול ענן קלים להטמעה וניהול, גמישים וניתנים להתאמה ככל שהעסק גדל. בנוסף, פורטפוליו שירותי ה-FortiCloud הרחב של פורטינט מאפשר ללקוחות לאחד בין מספר ספקי פתרונות אבטחה כדי לייעל את הקורלציה ביניהם לצורך התמודדות עם איומים.

שירותי ה-FortiCloud מספקים אופציות לפלטפורמות עבור משתמשי קצה, כאשר שירותים רבים זמינים על פלטפורמות מרובות כמו כלים, מכונה ווירטואלית וענן, ומציעים לשותפים וללקוחות את היכולת להתאים אישית את שירותי ה-FortiCloud לצרכיהם האישיים. למשל: ייעול תפעולי באמצעות אוטומציה וניהול מרכזי; מודלים עסקיים גמישים המסייעים לשותפים להתאים עצמם לצרכי הלקוחות; והאפשרות להציע מאפיינים עם התקנים אשר תוכננו עבור ביצועי אבטחה גבוהים, המתורגמים ל-ROI מהיר יותר של הוצאות תפעול.

שירותי ה-FortiCloud כוללים את פתרונות ה-MaaS וה-SaaS הבאים: FortiGate Cloud – כלי ניהול פיירוול מבוסס-ענן; FortiAP – מספק גישה אלחוטית מאובטחת ומשולבת; FortiExtender – מאריך רשת תקשורת מרחבית (WAN) אלחוטי LTE המספק קישוריות של 3G/4G לחיבור אמין לאינטרנט; FortiSwitch – מספק פתרון Ethernet מאובטח, פשוט וניתן להתאמה בעל אבטחה, ביצועים וניהול מצוינים; FortiManager – מציע ללקוחות יכולות ניהול אחודות ומבוססות אוטומציה; FortiPresence – מנתח נוכחות ואינטראקציה של לקוחות עם חיבור WiFi; FortiToken – מספק ניהול ענן מאובטח עם אימות דו-שלבי (2FA) עבור FortiGate;FortiCASB – מספק ניתוח וניהול אבטחת ענן; FortiMail – שירות דואר אלקטרוני מאובטח; ו-FortiWeb – יישום ווב של פיירוול-כשירות מבוסס-ענן.

אתי שני, מנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל, אמרה כי, "פורטינט מסייעת לשותפיה וללקוחותיה לקדם את אימוץ הענן על ידי אספקת הפתרונות המקיפים ביותר של אבטחת MaaS ו-SaaS בתעשייה. שירותי ה-FortiCloud מספקים לשותפינו את ההזדמנות להציע ללקוחותיהם פתרונות אבטחה מוכחים, סקלביליים, קלים להטמעה ולניהול".

אתי שני, מנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל, צילום: קובי קנטור אתי שני, מנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל | צילום: קובי קנטור אתי שני, מנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל, צילום: קובי קנטור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות