אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסם מכרה את פעילות הגלידות לחברה האחות פרונרי צילום: אוראל כהן

נחשף בכלכליסט

אסם מכרה את פעילות הגלידות לחברה האחות פרונרי

המהלך משלים את מעבר כל עסקי הגלידות של נסטלה באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה לתוך פרונרי; מפעל הגלידות יישאר בישראל וצוות הניהול הקיים ימשיך להוביל את הפעילות

04.07.2019, 19:14 | נורית קדוש

אסם, שבבעלות תאגיד נסטלה חתמה היום על העסקה למכירת פעילות הגלידות לפרונרי, חברה בת של נסטלה. "כלכליסט" חשף באוקטובר את העסקה המתגבשת.

פרונרי מתמחה בתחום הגלידות, ומוחזקת בחלקים שווים על ידי נסטלה (50%) ו- R&R הבריטית (50%).

ההחלטה על המכירה משלימה את מעבר כל עסקי הגלידות של נסטלה באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה לתוך קבוצת פרונרי, מהלך שהחל בשנת 2016.

מפעל הגלידות יישאר בישראל וצוות הניהול הקיים ימשיך להוביל את הפעילות בארץ.

אבי בן אסייג, צילום: אוראל כהן אבי בן אסייג | צילום: אוראל כהן אבי בן אסייג, צילום: אוראל כהן

גלידות נסטלה מעסיקה כ-350 עובדים ומשווקת את המותגים המקומיים קראנץ', אקסטרים, קוקילידה, גומיגם, ולה קרמרייה, המיוצרים במפעל החברה בקרית מלאכי שימשיך בפעילותו השוטפת לאחר המכירה. העסקה צפויה להיסגר עד סוף ספטמבר, לאחר קבלת האישורים הדרושים.

מרקו סטמברי, מנכ"ל אירופה, המזרח התיכון וצפון אפריקה בנסטלה מסר: "עם הצמיחה המתמשכת והבולטות העולמית בשוק הגלידה, הצלחתה של פרונרי מדברת בעד עצמה. העסקה הזו מציינת את השלב הסופי של מעבר עסקי הגלידות שלנו לפרונרי ובכך מחזקת את נוכחותה באזור."

אבי בן אסייג, מנכ"ל קבוצת אסם נסטלה מסר כי "למרות התחרות הגוברת בשנים האחרונות, ביססה את עצמה גלידות נסטלה, כאחת השחקניות המובילות בשוק הגלידה בישראל. המעבר לפרונרי יביא לגלידות נסטלה תועלות של חדשנות ושל מגוון מוצרים, שיגיעו גם לצרכן בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות