אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראל ויזל משתלט על דיזנגוף סנטר צילום: עמית שעל

הראל ויזל משתלט על דיזנגוף סנטר

בעל השליטה בפוקס, שנחשב לשוכר הגדול ביותר בקניוני עזריאלי ומליסרון, מוסיף 2,000 מ"ר בסנטר וכבר חולש על 10% מהקניון. בדרך: קוויקסילבר ואורבן אאוטפיטרס

07.07.2019, 06:59 | נווית זומר

הראל ויזל, בעל השליטה בקבוצת פוקס, שנחשב לשוכר הגדול ביותר בקניוני עזריאלי ומליסרון משלים השתלטות על יעד נוסף - דיזנגוף סנטר.

קראו עוד בכלכליסט

החנויות החדשות מקבוצת פוקס שייפתחו בקרוב בסנטר בשטח כולל של כ־2,000 מ"ר, מעלות את שטחי המסחר שברשותו בקניון התל־אביבי ל־4,500 מ"ר, המהווים כ־10% משטח הסנטר כולו. זאת לעומת כ־6% משטחי המסחר שויזל מחזיק בהם בקניונים הגדולים.

דיזנגוף סנטר, צילום: צביקה טישלר דיזנגוף סנטר | צילום: צביקה טישלר דיזנגוף סנטר, צילום: צביקה טישלר

בשטחים החדשים פתח ויזל סניף חדש לרשת שילב, הראשון שנפתח מאז רכשה פוקס את הרשת, על שטח של כ־400 מ"ר ובעיצוב חדש. בקרוב ייפתח סניף הדגל של אורבן אאוטפיטרס שנמצא כעת בבנייה וישתרע על שתי קומות בשטח של 800 מ"ר במקום סניף גדול של בנק לאומי, שפועל במקום מימיו הראשונים של הסנטר.

מדובר במיקום אסטרטגי בחזית הקניון בפינת רחובות קינג גורג' ודיזנגוף, מול חנות קסטרו בחזית הנגדית. בנוסף תפתח פוקס סניף ראשון של קוויקסילבר בשטח של כ־80 מ"ר שיצטרף לסניף גדול של פוט לוקר שנפתח על פני כ־260 מ"ר והרחבה של חנות פוקס לכ־350 מ"ר. עוד פתחה פוקס לאחרנה חנות של יאנגה על שטח של כ־95 מ"ר. לצידם כבר פועלים במקום סניפים של מנגו, אמריקן איגל, ללין, וחנות הדגל של נייקי, כולם מקבוצת פוקס.

ה"בליץ" של ויזל על הסנטר, שבעבר הרחוק דישדש, נובע מכך שבשנים האחרונות המקום מזוהה עם קהל צעיר וטרנדי שחי בתל־אביב, ואשר רואה בו את קניון הבית שלו. חלק מהצלחתה של פוקס נובעת מהכוח שצברה מול הקניונים, מה שמקנה לה תנאי שכירות מועדפים המוזילים את עלויות התפעול ומגדילים את הרווחיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות