אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את נמל חיפה OnLine – כל המידע בזמן אמת צילום: אריאל ורהפטיג

הכירו את נמל חיפה OnLine – כל המידע בזמן אמת

נמל חיפה השיק לאחרונה אתר אינטרנט חדשני, ידידותי וחכם. האתר מתרכז בשני תחומי פעילות – תחום המטענים והתחום המתפתח של התיירות והקרוזים.

07.07.2019, 14:33 | בשיתוף נמל חיפה

האתר מציג בשלוש שפות את פעילות הנמל באופן שקוף ובזמן אמת, והוא מכיל כלים חיוניים דוגמת מחשבונים לקהילה הימית.

אתר האינטרנט החדש נבנה מתוך התפיסה האסטרטגית שתלווה את נמל חיפה בשנים הקרובות: מצוינות בשירות, שקיפות מלאה ללקוחות הנמל ולציבור הרחב וחדשנות, ומתוך מטרה להרחיב את הפעילות מולל לקוחות חדשים במדינות ערב הסמוכות, חיזוק תחומי הפעילות של המטענים הכלליים והתיירות (קרוזים ואוניות תיירים) ולהכין את הקרקע לפתיחת הנמל לקהל הרחב במסגרת תוכנית חזית הים העירונית.

אשל ארמוני, יו"ר דירקטוריון חברת נמל חיפה: "אתר האינטרנט החדש מביא לידי ביטוי את האסטרטגיה של החברה לשנים הקרובות. העובדה שהאתר נותן שירות מלא גם בערבית משתלבת היטב עם הכוונה שלנו לפתיחת ערוצי תובלה מזרחה והגברת שיתוף הפעולה בהנעת סחורות בתוך המזרח התיכון".

 

הכירו את נמל חיפה online >>> 

 

 , צילום: אריאל ורהפטיג צילום: אריאל ורהפטיג  , צילום: אריאל ורהפטיג

כחלק מחזון השקיפות של הנמל, האתר החדש מאפשר עדכונים בזמן אמת על אוניות מטען שצפויות להגיע לנמל, שעוגנות או עגנו בו בטווח של השבוע האחרון. ניתן לעקוב אחר מסלול האוניה, לקבל נתונים של פריקה וטעינה OnLine, ולאתר מכולות.

שירות נוסף שניתן באתר הוא מחשבונים. כלי שפותח בטכנולוגייה מתקדמת ומאפשר הזנת נתונים לטובת חישוב מראש של תעריפי הנמל לעלויות פריקה וטעינה של מכולות, אגרות כלי שייט, אחסנת מכולות בנמל ועוד. כמו כן, האתר מאפשר ביצוע של תשלומים בטכנולוגיה מאובטחת.

מנדי זלצמן מנכ"ל חברת נמל חיפה: "האתר החדש של נמל חיפה הוא בבועה של הנמל עצמו - איכותי, מקצועי, שירותי ועם יופי ו'ספיריט' שמיוחדים לו. מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית ששמה אותנו גם בתחום הזה, של מידע אונליין ברשת, ברמה העולמית הגבוהה ביותר. בשתי מילים – היזהרו, ממכר".

זוהר רום, דובר הנמל ומנהל התקשורת השיווקית ותחום הקרוזים: "למדנו הרבה מנמלים מובילים טכנולוגית כמו נמל רוטרדם ונמל המבורג, בעיקר בכל הנוגע לפיתוח כלים טכנולוגיים בזמן אמת, ואנחנו מביאים כעת ללקוחות ולציבור אתר מהוקצע שכייף ויעיל לגלוש בו הן במחשב והן בכל מכשיר סלולרי. העובדה שהאתר מותאם במלואו גם לאנגלית ולערבית היא בשורה חשובה ללקוחות הנמל בישראל ובמדינות השכנות לנו, ואמירה חד משמעית של הנמל שמעוניין להיות שער הכניסה הראשי למזרח התיכון".

 

הכירו את נמל חיפה online >>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות