אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וילי פוד מקפיאה את המהלך לרכישת ביכורי השדה צפון צילום: עמית שעל

וילי פוד מקפיאה את המהלך לרכישת ביכורי השדה צפון

יבואנית המזון דיווחה בחודש אפריל שהיא במו"מ מתקדם לרכישת השליטה בסיטונאית הירקות תמורת 70 מיליון שקל; עם זאת המהלך המקביל של מו"מ מזכר ההבנות לרכישת 70% מחברת מעדני מיקי נמשך

07.07.2019, 15:45 | נורית קדוש

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חודשיים וחצי אחרי שחתמה על מזכר הבנות לרכישת 51% מחברת ביכורי השדה צפון תמורת 70 מיליון שקל, החליטה וילי פודלהקפיא את המו"מ ואת הליך בדיקת הנאותות.

קראו עוד בכלכליסט

ביכורי השדה צפון עוסקת ביבוא, הפצה ושיווק של פירות וירקות טריים לשוק הקמעונאי והמוסדי בישראל.

נזכיר כי וילי פוד חתמה באותו מועד על מזכר ההבנות לרכישת 70% מחברת מעדני מיקי תעשיות מזון דגים וסלטים תמורת 10 מיליון שקל. מהלך זה נמשך והצדדים עדיין נמצאים בשלב בדיקת הנאותות לצורך קידום העסקה וחתימה על הסכם מפורט אשר יכלול תנאים מתלים.

בעלי וילי פוד, צביקה ויליגר, צילום: עמית שעל בעלי וילי פוד, צביקה ויליגר | צילום: עמית שעל בעלי וילי פוד, צביקה ויליגר, צילום: עמית שעל

את הרבעון הראשון של השנה חתמה וילי פוד עם עלייה של 40% ברווח הנקי שהסתכם ב- 15.5 מיליון שקל. מכירות החברה צמחו ברבעון ב-4.8% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד ואלה הסתכמו ב-97.8 מיליון שקל.

במקביל מתמודדת החברה עם החלטת משרד הכלכלה לחלט ערבות של החברה בגובה כ-132 אלף שקל, לאחר שוועדת המכסות מצאה כי החברה לא עמדה בהתחייבותה למכור לפחות 80% ממכסת יבוא החמאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות