אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המיליארדר האמריקני ג'פרי אפשטיין נעצר בחשד לסרסור בנערות צילום: AP

המיליארדר האמריקני ג'פרי אפשטיין נעצר בחשד לסרסור בנערות

נעצר אחרי יותר מעשור של איסוף ראיות נגדו בשל תשלום לנערות עבור עיסויים ויחסי מין. הוא. בעבר דווח שב"ספר הטלפונים השחור" של אפשטיין הופיע אהוד ברק; ברק: "כואב לשמוע שאנשים שאני מכיר הסתבכו בפלילים. קודם נתניהו, עכשיו אפשטיין"

07.07.2019, 17:20 | ynet

המיליארדר האמריקני ג'פרי אפשטיין נעצר אתמול (שבת) בניו יורק בחשד לסרסור בנערות. כך מסרו גורמי אכיפת החוק. אפשטיין נעצר בעקבות בדיקה מחודשת של הסדר טיעון מהעבר שהסתיימה בחקירה פדרלית נגדו.

לפי הראיות שהצטברו נגדו במשך יותר מעשור, אפשטיין שילם במזומן לעשרות נערות, חלקן בנות 14 או 15, בתמורה לעיסויים מיניים. אחר כך גם דרש מהן לקיים עמו יחסי מין. המפגשים התקיימו בשנים 2005-1999, רובם בבתים שלו בניו יורק ובפלורידה. חלק מהקורבנות היו נערות בסיכון.

אפשטיין שילם גם לנערות כדי שיקיימו יחסי מין עם חבריו ועם גברים נוספים. לפי החשד, הוא גבה מהגברים תשלום. לחלק מהנערות הוא שילם כדי שיגייסו נערות נוספות ויביאו אותן לביתו.

המיליארדר ג המיליארדר ג'פרי אפשטיין | צילום: AP המיליארדר ג

אחת הנערות סיפרה ב-2007 ל-FBI שהתחילה לבקר בביתו של אפשטיין בגיל 15. לדבריה, הוא שילם לה 200 דולר תמורת עיסוי, לעיתים בבגדיה התחתונים ולעיתים בעירום.

אפשטיין, בן 66, עומד בראש קרן גידור גדולה ושימש בעבר יועץ פיננסי של עשירי העולם. הוא נחשב בעבר מקורב לנסיך הבריטי אנדרו, לנשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון ולנשיא הנוכחי דונלד טראמפ. בעבר דווח שב"ספר הטלפונים השחור" של אפשטיין הופיע ראש ממשלת ישראל לשעבר אהוד ברק. ב-2008 הוא הורשע בשידול קטינה לזנות במסגרת עסקת טיעון. הוא ריצה 13 חודשי מאסר בלבד ונרשם כעבריין מין.

ההסדר עמו עורר סערה אחרי שנודע שנחתם ללא התייעצות עם הקורבנות, תוך הפרת זכויות הקורבן במשפט הפלילי בארה"ב. אחת הנשים שהתלוננו נגד אפשטיין סיפרה שנכפה עליה לקיים יחסי מין עם אנדרו, הדוכס מיורק, בלונדון, בניו יורק ובאיים הקריביים לפקודתו של אפשטיין. לפי הערכות, אפשטיין פגע בכ-60 נערות.

אהוד ברק הגיב בטוויטר: "כואב לשמוע שאנשים שאני מכיר הסתבכו בפלילים. קודם נתניהו, עכשיו אפשטיין. מאחל לשניהם שהאמת תתברר עד תומה. נקודה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
החיים יפים
קונספירצית ברק, ג'פרי והגננת המתעללת. אוקיי אהוד. אז הבנו מזמן שאין לך את זה בלעזור לפצועים מדממים בשטח. וואלה, המראה של הדם, אנחות הכאב, זה לא מחזה שקל לגברבר קשוח כמוך להתמודד איתו. אז חלאס על מדחאת. ש-ק-ט. ואז הבנו שגם חולים שאין את מראות הזוועה לא באים לך בטוב, או שבעצם הכסף שלהם זה הקאטצ'. אז יאללה חולי סרטן. כואב?... כימו? אתה בעניין לעשן להם את הכסף. אין על גראס כדי להחזיר את הברק. לבנק, לא לעיניים. ואז הבנו שזה עובד כשהחולה יותר מבוגר, והמחלה צעירה ויפה, ואין בכלל גידולים וזה בא ממש טוב. ואם לא קלטת, אז ג'פרי והכובע הרוסי. תגיד, זה כואב להיות סרסור? או שהכובע הרוסי זה מחווה כי הבאת אותן מבלרוס? ובכלל, יכול להיות שאתה זה העובד שפגש את הילדה ממודעין? השב"ח התברר כזכאי... ואז חשבתי על הגננות, והבתי שאולי זה השלב הבא שלך? ילדים קטנים בגן? להאכיל בכוח? להעמיד בפינה, לשבת עליהם ולהגיד להם מה הכי טוב להם. כי בקייטנת ישראל קיץ 2019, אתה הגננת הכי וותיקה וחולנית. וכשכבר חשבנו שעזבת אותנו, והלכת הלאה להציק למישהו אחר. שוב אתה בכותרות. ושוב יש מיעוטים שכועסים ברחובות. מעניין.
POINT  |  11.07.19
לכל התגובות