אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רענון שורות בעזריאלי: שלושה דירקטורים יוחלפו, שכר הבכירים יעלה צילום: עמית שעל

רענון שורות בעזריאלי: שלושה דירקטורים יוחלפו, שכר הבכירים יעלה

אהוד רצאבי ויוסף שחק צפויים להחליף את ניב אחיטוב ואפרים הלוי שמסיימים שלוש קדנציות, דן גילרמן יחליף את יוסף צ'חנובר כדירקטור בלתי תלוי; האסיפה תאשר בנוסף למינויים את העלאת השכר של דנה עזריאלי ל-250 אלף שקל בחודש

08.07.2019, 11:27 | אורי גלאור

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

שינויים בקבוצת עזריאלי: אהוד רצאבי ויוסף שחק צפויים להחליף כדח"צים את פרופ' ניב אחיטוב ואפרים הלוי, דן גילרמן יחליף את הדירקטור הבלתי תלוי יוסף צ'חנובר. שלושת הדירקטורים כיהנו בתפקיד מאז 2010, במשך שלוש קדנציות רצופות. אישור הדירקטורים הנכנסים יתבצע באסיפה הכללית הקרובה שתיערך ב-11 באוגוסט.

קראו עוד בכלכליסט

רצאבי הוא רואה חשבון עצמאי ובוגר תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת ת"א, כיהן בעבר כנשיא לה"ב (לשכת העצמאים והעסקים), ומשמש יו"ר פעיל בהנהלת איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) בהתנדבות. כמו כן רצאבי מכהן כדח"צ בחברות אלרון תעשיה אלקטרונית, קבוצת גולד בונד ואלקטרה בע"מ.

גם שחק הוא רואה חשבון ובוגר תואר ראשון בחשבונאות באוניברסיטה העברית. שחק עובד כיועץ לחברות ודירקטוריונים ומכהן כיו"ר דירקטוריון באמיליה פיתוח, כדירקטור בחברת תפרון, דח"צ בחברת סאות'רן פרופרטיס, ודח"צ בתיאטרון הלאומי הבימה.

אהוד רצאבי, צילום: נמרוד גליקמן אהוד רצאבי | צילום: נמרוד גליקמן אהוד רצאבי, צילום: נמרוד גליקמן

גילרמן הוא בוגר תואר ראשון במדעי המדינה וכלכלה באוניברסיטה העברית ומכהן כיו"ר קבוצת בלקסטון, מנכ"ל גילרמן גלובל, יו"ר האופרה הישראלית, חבר הנאמנים הסכונות היהודית וכן חבר בוועד המנהל של מכון ויצמן למדע.

בנוסף לאישורם של הדירקטורים החדשים, באסיפה הכללית תעלה להצבעה העלאת שכר עבור נושאי המשרה בחברה. לפי מדיניות התגמול החדשה, עולה השכר של בעלת השליטה והיו"ר דנה עזריאלי מ-225 אלף שקל בחודש ל-250 אלף שקל - שכר שנתי של 3 מיליון שקל. בנוסף, התקרה המקסימלית למענק השנתי של דנה עזריאלי תעלה ל-2 מיליון שקל מ-1.5 מיליון שקל.

דנה עזריאלי, צילום: עמית שעל דנה עזריאלי | צילום: עמית שעל דנה עזריאלי, צילום: עמית שעל

      

המנכ"ל אייל חנקין קיבל עדכון לשכרו בהתאם לעליית מדד המחירים לצרכן והשכר החודשי שלו יעלה ל-318 אלף שקל לעומת 313 אלף שקל במדיניות התגמול הקודמת. מדובר בשכר שנתי של כ-3.9 מיליון שקל למנכ"ל קבוצת הקניונים.

תקרת עלות ההעסקה החודשית של נושא המשרה הבכיר ביותר שאינו דירקטור או מנכ"ל תעלה ל-279 אלף שקל בחודש מ-241 אלף שקל, ותקרת עלות ההעסקה ליתר נושאי המשרה תעלה ל-198 אלף שקל לעומת 162 אלף שקל.

בנוסף, נושאי המשרה הכפופים למנכ"ל יהיו זכאים למענק שנתי של עד פי שישה מהמשכורת החודשית שלהם, זאת בנוסף לאפשרות למענק מיוחד של עד שלוש משכורות חודשיות.

המנכ"ל אייל חנקין יהיה זכאי למענקים בגובה של עד תשע משכורות חודשיות, כך שסך המענקים שיוכל לקבל יגיעו לתקרה של 2.8 מיליון שקל, בעוד במדיניות התגמול הישנה תקרת המענק השנתי של המנכ"ל עמדה על עד שלוש משכורות בלבד.

החברה ציינה כי השיפור במדיניות התגמול נועד כדי לגייס ולשמר מנהלים בכירים איכותיים ברמה גבוהה, ולשמור על האיזון בין הראייה הכלל ארגונית של החברה ויעדיה לבין יצירת תמריצים הולמת לגיוס ולשימור כוח אדם איכותי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות