אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ננו דיימנשן מפטרת 20% מהעובדים, בוחנת "חלופות אסטרטגיות" צילום: אוראל כהן

ננו דיימנשן מפטרת 20% מהעובדים, בוחנת "חלופות אסטרטגיות"

יצרנית מדפסת התלת ממד לאלקטרוניקה תפטר כ-20 עובדים – פנתה לבנק ההשקעות סטיפל, שיספק יעוץ פיננסי במהלך שמבצעת החברה לבדיקת אלטרנטיבות

08.07.2019, 11:56 | מיקי גרינפלד

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

טלטלה בננו דיימנשן, שמוציאה שורה של עדכונים לבורסה, ובראשם הודעה על בדיקת אפשרות לשינויים אסטרטגיים בחברה, לצד מהלך של פיטורי עובדים.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה העוסק בפיתוח ושיווק מערכת ההדפסה האלקטרונית בתלת ממד (DragonFly Pro) מודיעה תהיום על בחינה של "חלופות אסטרטגיות". החברה שכרה את שירותי בנק ההשקעות סטיפל (Stifel Nicolaus) כיועץ פיננסי במסגרת בדיקת השינויים האפשריים.

" אין וודאות כי הבחינה של החלופות האסטרטגיות תניב עסקה. החברה לא קבעה לוחות זמנים לסיום הבחינה של החלופות האסטרטגיות", נאמר בדיווח לבורסה שמוציאה החברה לבורסה, שבו הדגישה שהיא: "לא מתכוונת להגיב בנושא". 

עוד מודיעה ננו דיימנשן בדיווח נפרד כי במסגרת הצעדים שבהם נקטה על מנת לצמצם את ההוצאות התפעוליות שלה, קיצצה ב-20% מכוח האדם שלה. החברה מעסיקה כ-100 עובדים נכון לסוף 2018 כך שמדובר בפיטורים של כ-20 עובדים. במקביל, אחד ממייסדיה סיימון פריד, שכיהן כנשיא ננו דיימנשן בארה"ב, החליט לעזוב את תפקידו הניהולי בחברה, אך ימשיך לכהן כחבר דירקטוריון.

ננו דיימנשן נסחרת כמניה דואלית בבורסות בת"א ובניו יורק (בנאסד"ק). שווי השוק שלה בת"א טרם פתיחת המסחר הבוקר עומד על 69.7 מיליון שקל. מניית החברה נפלה ב-61% מתחילת השנה וב-56% במהלך 2018.

"ננו דיימנשן מתכננת להגביר את מאמציה להאצת האימוץ של המוצרים שלה, במטרה להרחיב את בסיס לקוחותיה משלב אבות הטיפוס אל שלב הייצור. אנו מאמינים כי שילוב הפעולות שנקטנו ימצבו את מוצרי החברה בצורה טובה יותר לטובת המשך הצמיחה שלה. אנו מאמינים מאוד בטכנולוגיה שפיתחנו ובשינויים החדשניים שאנו מובילים בתעשיית האלקטרוניקה", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן.

עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן, צילום: אוראל כהן עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן | צילום: אוראל כהן עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות