אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'ק פוינט מחפשת משרדים חדשים בישראל צילום: שאול גולן

בלעדי לכלכליסט

צ'ק פוינט מחפשת משרדים חדשים בישראל

שלוש הקומות ששכרה חברת אבטחת המידע במגדלי אלון בת"א ובניין צ'ק פוינט ברחוב הסוללים הגיעו לתפוסה מלאה. על הפרק, בין היתר: קמפוס לכל עובדי החברה המפוצלים בין כמה אתרים

09.07.2019, 06:52 | מאיר אורבך

ענקית אבטחת המידע הישראלית צ'ק פוינט מחפשת קמפוס חדש לחברה, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

במרץ האחרון שכרה צ'ק פוינט שלוש קומות במגדלי אלון בתל אביב שכבר הגיעו לתפוסה מלאה, וזאת לאחר שגם בניין צ'ק פוינט ברחוב הסוללים הסמוך נותר ללא מקום. על פי ההערכות, החברה מחפשת אופציות נדל"ניות חדשות, כשגם קמפוס שיכיל את כל עובדי החברה המפוצלים בין כמה אתרים, עומד על הפרק.

על פי גורמים בשוק הנדל"ן, החברה פנתה בחודשים האחרונים לכמה יועצים בכדי לבדוק את האפשרויות העומדות בשוק. אופציית המבנה החדש תעמוד על הפרק אם תצליח לתת מענה לעובדי החברה בישראל וכן לגידול העתידי במספר העובדים.

מייסד החברה גיל שויד, צילום: עמית שעל מייסד החברה גיל שויד | צילום: עמית שעל מייסד החברה גיל שויד, צילום: עמית שעל

עלות הקמת קמפוס שמיועד ליותר מ־2,200 עובדים יכולה להגיע למאות מיליוני שקלים בשנה בהתאם לרמת הגימור. לשם השוואה, הקמתו של קמפוס דומה שבונה חברת וויקס המעסיקה 1,800 עובדים אמורה לעלות כ־750 מיליון שקל.

מחברת צ'ק פוינט נמסר: "המטה הגלובלי של צ׳ק פוינט יושב מאז ומתמיד בישראל והוא כולל את מרכז המחקר והפיתוח שלה, הנהלת החברה ומחלקות מרכזיות אחרות. לשמחתנו, אנחנו גדלים מדי שנה וכבר אכלסנו את המטה המרכזי וכן כמה קומות נוספות בבניין משרדים סמוך. אנחנו בוחנים אפשרויות נוספות להתרחב בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
למספר 42- כנראה שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר. איפה הוא כתב שכל העובדים מתל אביב?
למיקום בת"א יש כמה יתרונות עיקריים: 1. עובדים חזקים מאוד, שגם מרוויחים הרבה- מתגוררים בחלקם הגדול באזור תל אביב. אלה גם העובדים שלרוב ההיי-טק הכי קריטי לגייס, וקל להם למצוא עבודה בחברות אחרות בשכר נאה. אם צ'ק פוינט תעבור מתל אביב- היא תיאלץ או לפצות אותם בהעלאות שכר נאות מאוד או שהם פשוט יעזבו לחברות אחרות בתל אביב. 2. ריכוז חברות ההיי-טק הגדול באזור תל אביב (מרכז ת"א-רמת החייל- הרצליה פיתוח) מקל מאוד על עובדים לעבור בין חברות באזור הזה ועל חברות לגייס עובדים חדשים. 3. חברה שנמצאת בתל אביב יכולה לגייס עובדים מאשקלון בדרום, מודיעין (ואפילו ירושלים) במזרח וחדרה בצפון- אז יש לה פוטנציאל גיוס מאוכלוסיה של מעל 3 מיליון ישראלים. חברה שממוקמת באשקלון תאבד את כל האוכלוסיה מצפון לתל אביב, מודיעין וירושלים- ולכן פוטנציאל הגיוס שלה נמוך בהרבה.
מישהו  |  12.07.19
לכל התגובות