אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דח"צית חדשה בשטראוס: הממונה על שוק ההון לשעבר דורית סלינגר צילום: אביגיל עוזי

דח"צית חדשה בשטראוס: הממונה על שוק ההון לשעבר דורית סלינגר

סלינגר תחליף בתפקיד את ד"ר סאמר חאג' יחיא, שיעזוב לטובת תפקיד יו"ר בנק לאומי; עוד מועמדת כדח"צית: דליה לב, מנכ"לית איי.די.בי פתוח לשעבר

09.07.2019, 13:44 | נורית קדוש

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת שטראוס זימנה אסיפת בעלי מניות לאישור מינוי כדחציו"ת את דורית סלינגר, לשעבר הממונה על שוק ההון ודליה לב, שבעבר כיהנה כמנכ"לית אי.די.בי פתוח ובשנים האחרונות כיהנה כדירקטורית בפז ובבינלאומי.

קראו עוד בכלכליסט

סלינגר ולב יחליפו לאחר אישור האסיפה הכללית את סאמר חאג' יחיא, שכיהן כדח"צ בשטראוס ומונה החודש ליו"ר בנק לאומי ויובילו לכך שבדירקטוריון החברה יהיו שלושה דחצ"ים במקום שניים.

דורית סלינגר , צילום: אביגיל עוזי דורית סלינגר | צילום: אביגיל עוזי דורית סלינגר , צילום: אביגיל עוזי

לפני כשנה סיימה סלינגר כהונה של חמש שנים כיו"ר רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. כהונתה לוותה בביקורת מצד גורמים בעלי אינטרסים בענף ומיצבה אותה כממונה שקידמה נושאים בעלי אופי צרכני שנועדו להיטיב עם המבוטחים.

בין המהלכים שקידמה סלינגר ניתן למנות את הר הכסף, אתר אינטרנט שמרכז את כל פוליסות הביטוח הקיימות לכל מבוטח ומאפשר לכל אדם לקבל מידע על כל הביטוחים שהוא משלם עליהם לחברות הביטוח השונות.

עוד קידמה סלינגר את מחשבוני הביטוח המאפשרים להשוות בין הפוליסות שמציעות חברות הביטוח, פרסום מדד השירות של חברות הביטוח בענפי הרכב, הדירה, הבריאות והסיעוד.

אישור המינוי באסיפה המיוחדת שזומנה ליום שלישי הקרוב ירחיב את דירקטוריון שטראוס ל- 12 דירקטורים, מתוכם שלושה דירקטורים חיצונים ודירקטור אחד בלתי תלוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות