אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט המחוזי קבע: בזק בינלאומי תפצה את לקוחותיה ב-9 מיליון שקל

בית המשפט המחוזי קבע: בזק בינלאומי תפצה את לקוחותיה ב-9 מיליון שקל

התובעים טענו כי החברה לא סיפקה את מהירות הגלישה לה התחייבה. בזק בינ"ל: מכבדים את ההחלטה

10.07.2019, 13:08 | אביאור אבו

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד חייב אתמול (ג') את בזק בינלאומי, חברה בת בקבוצת בזק, בתשלום פיצוי ללקוחות האינטרנט הפרטיים שלה, בסכום כולל של כ-9 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מהירות גלישה מהירות גלישה מהירות גלישה

התובעים, שהגישו את התביעה בנובמבר 2011, טענו כי במהלך חודש אוקטובר 2011 לא סיפקה בזק בינלאומי ללקוחות האינטרנט הפרטיים שלה את מהירות הגלישה לה התחייבה בחוזה. בעקבות כך, הם תבעו החזר של דמי מנוי חודשיים ופיצוי בגין "עוגמת נפש" בסכום של 120 מיליון שקל. במרץ 2013, אישר בית המשפט לנהל את התובענה כתובענה ייצוגית, וכאמור אתמול נתן את פסק הדין בנושא.

מבזק בינלאומי טרם נמסר כיצד יפוצו הלקוחות, אך סביר להניח שינתן להם זיכוי בחשבונית, שיעמוד על כ-13 שקלים בלבד ללקוח, בהתחשב בכ-690 אלף לקוחות שנכללו בתביעה.

בזק בינ"ל מסרה בתגובה: "מדובר בהחלטה המתייחסת לפרק זמן של 12 יום בלבד במהלך שנת 2011 ואינה רלוונטית ליום זה. החברה מכבדת את פסק והדין ותלמד אותו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
בזק ובזק בינלאומי הם הכי טובות
לכל המגיבים כאן: אל תבלבלו את הביצים. אני לקוח של בזק ובזק בינלאומי משנת 2000 מעולם לא היתה לי בעיה איתם. נכון שאני לא מגיע למהירות של 100 מגה, כי זה תלוי בתשתית של השכונה ובכבל שמגיע לבניין. יש לי מהירות של בערך 65-70 מגה. אבל איכות ללא פשרות.
דוד  |  12.07.19
לכל התגובות