אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל אלסטום ישראל: "ההתנדבות עבורנו היא זרעים שנוכל לקצור בעתיד"

תוכנית יוניסטרים פועלת בארץ לחינוך ליזמות ועסקים בקרב בני נוער מהפריפריה. חברות רבות משתתפות בתוכנית כהזדמנות להחזיר לקהילה, ובו זמנית גם כאפשרות לקבל בעתיד לשורותיהם צעירים מנוסים ובעלי ידע שצברו במסגרת יוניסטרים

10.07.2019, 17:26 | מאור שלום סויסה

במסגרת הפעילות של עמותת יוניסטרים, אנשי עסקים בכירים שפעילותם העסקית מתרכזת בעיקר בגוש דן, מגיעים לפריפריה כדי להעניק חינוך ליזמות ועסקים לבני הנוער שרובם לא חשופים לאפשרויות והידע שקיימים במרכז הארץ.

אנשי העסקים מפתחים לרוב קשר אישי עם החניכים ומשמשים עבורם מודל לחיקוי: "אני רואה את המוטיבציה של המנטורים שלנו, ולאן הם הגיעו, ואני רואה לאן אני אוכל להתקדם בחיים שלי", אמר חזי ואנונו, חניך של יוניסטרים מבאר שבע שסיים שנה א' של התוכנית.

"אני נפגש עם אנשים בכירים מאוד שאפילו מבוגרים לא מצליחים תמיד להגיע אליהם, זה נותן לי השראה", סיפר טוהר פינגלה מנתיבות שמסיים בימים אלו שנה ג' בתוכנית של יוניסטרים.

לשרון קדמי, מנכ"ל אלסטום ישראל שתומכת בפעילות יונסטרים בישראל, שיתוף הפעולה הזה חשוב מאוד: "אנחנו מסייעים לעמותה במגוון רחב של פעילויות: מנטורינג, כנסים, אירועים ומפגשים עם יזמים צעירים וגם תרומה כספית. אנחנו חושבים שזה מעניק לאלסטום בישראל ערך מוסף מאוד גדול".

ב-24 ביולי תקיים עמותת יוניסטרים את אירוע השיא השנתי שלה – תחרות יזם השנה בהיכל התרבות ת"א. במסגרת האירוע יתחרו 80 סטארטאפים של בני הנוער המשתתפים בתוכנית יוניסטרים, על פרס הסטארט-אפ העסקי המצטיין ופרס האימפקט החברתי. בתחרות שופטים אנשי עסקים בכירים, לצד שגרירים מכל העולם, חברי כנסת ואנשי תקשורת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות