אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר enSilo גייסה 23 מיליון דולר

חברת הסייבר enSilo גייסה 23 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת להגנה על נקודות קצה ברשתות ארגוניות, ורשמה צמיחה שנתית של יותר מ-250% בהכנסות. את סבב הגיוס הובילה קרן רמברנדט ונצ'רס, שהשקיעה באנסיילו בעבר

11.07.2019, 14:00 | מאיר אורבך
חברת הסייבר הישראלית אנסיילו (enSilo) גייסה 23 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת קרן רמברנדט ונצ'רס, שהשקיעה בה בעבר. החברה יושבת בהרצליה וסן פרנסיסקו ומעסיקה 86 עובדים, מתוכם 53 בארץ. מאנסיילו נמסר שכל הסכום נכנס לחברה, ללא רכישת מניות עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

חברת הסייבר שהוקמה ב-2014 גייסה עד כה 57 מיליון דולר, בין היתר מלייטספיד ונצ׳ר פרטנרס, ויולה ונצ׳רס ו-O.G Tech של אייל עופר. מייסדי החברה הם רועי קתמור (מנכ"ל), אודי יאבו (סמנכ"ל טכנולוגיות), תומר ביטון (סמנכ"ל מחקר) ועידו קלזון (סמנכ"ל פיתוח).

רועי קתמור, מנכ"ל החברה רועי קתמור, מנכ"ל החברה רועי קתמור, מנכ"ל החברה

במקביל לגיוס, הכריזה אנסיילו על גרסה חדשה של מערכת האבטחה שלה. מהחברה נמסר שהפיתרון שפיתחה מספק כלי הגנה מפני פרצות המאפשרות גישה לנתונים ושיבושים הנגרמים מהתקפות סייבר הן לפני והן אחרי חדירה לארגון, באמצעות אבטחה אוטומטית של נקודות קצה בזמן אמת, ותגובה מתוזמרת לאירועים.

החברה דיווחה על צמיחה שנתית של יותר מ-250% בהכנסות, לצד הרחבת שורת השותפים האסטרטגיים שלה, כולל טריטוריות חדשות במרכז ודרום אמריקה וכן באסיה. הגיוס ישמש את החברה להאצת קצב ההעסקה והצמיחה בארה"ב, ישראל ובאתרים נוספים, בעיקר להרחבת הצוות של מהנדסי תוכנה.

"אנשי מפתח בתעשייה מעריכים כיום יותר מכל פתרונות אוטומטיים, שמסוגלים למנוע, לזהות, לבלום ולהגיב, ובנוסף גם לחזות ולזהות את יעד ההתקפה הבא ולצמצם באופן פרואקטיבי את מישור ההתקפה החשוף לפגיעה, תוך שילוב של כלי בקרה ואבטחת מידע קיימים", אמר קתמור.

"יכולות הפלטפורמה החדשות שחשפנו בגרסה החדשה, מאפשרות להרחיב את יכולות המניעה, זיהוי, בלימה ותגובה בפלטפורמה, לכלול גם יכולות חיזוי והגנה פרואקטיביות, ולהגן על כל מכשירי הקצה הארגוניים החל מתחנות עבודה ושרתים בכל מערכות ההפעלה, עדכניות או מדורות קודמים, ומכשירי IoT ", הוסיף יאבו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות