אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם אתם יכולים: להטיס מטוס ולא לצאת מהמלון צילום: Haneda Excel Hotel

גם אתם יכולים: להטיס מטוס ולא לצאת מהמלון

מלון האנדה אקסל בטוקיו מציע לשוהים בו חדר עם סימולטור מובנה המדמה את החוויה של הטסת מטוס 737-800. בית המלון מספק גם מדריך שמלווה את ההדמיה. וכמה עולה התענוג?

13.07.2019, 22:44 | שירות כלכליסט

ירדתם מטיסה ואתם ממשיכים להתגעגע לתחושה ורוצים לשחזר את החוויה? כדאי לכם לבקר במלון האנדה אקסל בטוקיו (Haneda Excel Hotel Tokyu), שמציע חדר שעונה בדיוק על הצורך הזה.

קראו עוד בכלכליסט

המלון, השוכן בצמוד לטרמינל 2 בשדה התעופה הבינלאומי האנדה בטוקיו, התקין סימולטור טיסה שלם באחד החדרים, ומאפשר לאורחים להזמין סשן טיסה באורך 90 דקות. הסימולטור מדמה את החוויה של הטסת מטוס 737-800 בטיסה מהאנדה לשדה התעופה באוסקה. בית המלון מספק גם מדריך שמלווה את ההדמייה. המחיר עומד על 30 אלף ין (277 דולר), ואם מזמינים את החדר עצמו ללילה משלמים 25,300 ין נוספים (234 דולר). עם זאת, המדריך חייב להיות נוכח בעת הפעלת הסימולטור, והאורחים אינם מורשים להפעיל אותו לבד.

סימולטור טיסה במלון, צילום: Haneda Excel Hotel סימולטור טיסה במלון | צילום: Haneda Excel Hotel סימולטור טיסה במלון, צילום: Haneda Excel Hotel

אקי האגיאורה, מנהלת יחסי הציבור של המלון, מסרה כי עלות המכשיר והתקנתו בחדר עמדה על 10 מיליון ין (92 אלף דולר). היא לא הסכימה לחשוף את נתוני ההזמנות, אך טענה כי המלון קיבל תגובות חיוביות.

החדר במלון, צילום: Haneda Excel Hotel החדר במלון | צילום: Haneda Excel Hotel החדר במלון, צילום: Haneda Excel Hotel

הרעיון להתקנת הסימולטור שייך למנהל המלון, זאת לאחר שבמקום חיפשו דרכים להבדיל עצמם משאר אלפי המלונות הפועלים בבירה היפנית. לדבריה של האגיאורה, החברה המנהלת את המלון החליטה לאמץ את שדה התעופה על מנת למשוך חובבי טייס בנוסף לנוסעים שעצרו בעיר ללילה בלבד -  האורחים הטיפוסיים של מלונות השוכנים בסמוך לשדות תעופה.

החדר - Superior Cockpit Room, זמין להזמנות החל מה-18 ביולי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות