אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוגגים 30 שנה לפיילוט של סיינפלד, ועכשיו מוזיאון בניו יורק צילום: CBS

חוגגים 30 שנה לפיילוט של סיינפלד, ועכשיו מוזיאון בניו יורק

התצוגה תכלול תלבושות, שחזור של סטים ואביזרים אותנטיים וכמובן חנות מזכרות, שם יוכלו המבקרים לקנות פריטים במהדורה מוגבלת ולהיחשף לתכנים שלא פורסמו עד כה

15.07.2019, 21:33 | שירות כלכליסט
בשבוע שעבר ציינו 30 שנה לשידור פרק הפיילוט של הסדרה סיינפלד. הסדרה, ששודרה במשך 9 שנים וכללה 180 פרקים נחשבת לאחת הסדרות המצליחות, הזכורות והמצוטטות ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה. אף שעברו שנים רבים מאז ירדה הסדרה, המעריצים השרופים עוד מקווים לשחזר את ימי התהילה, ולשמחתם בסתיו הקרוב הם יקבלו הזדמנות לעשות זאת.

קראו עוד בכלכליסט

חברת סופרפלי תשיק בשכונת גרמרסי בניו יורק את מוזיאון "חוויית סיינפלד" (The Seinfeld Experience), שלדבריהם, בדומה לתוכנית תספק חוויה על כלום. עם זאת, יוזמי הפרויקט מבטיחים שהמשתתפים יזכו לחוות "את העולם של סיינפלד דרך שחזור רגעים קלאסיים מהתוכנית ודמויות אהובות", ביניהן כמובן, ג'רי, ג'ורג', איליין, קרמר וניומן.

סיינפלד בפרק ה"סופ נאצי", צילום: CBS סיינפלד בפרק ה"סופ נאצי" | צילום: CBS סיינפלד בפרק ה"סופ נאצי", צילום: CBS

החוויה תכלול גם תערוכות, מזכרות, תלבושות, שחזור של סטים ואביזרים אותנטיים (אפשר לקוות שבין האביזרים האלה תופיע גם החולצה עם השרוולים הנפוחים של ג'רי). החוויה תכלול גם ביקור בחנות מזכרות, שם יוכלו המבקרים לקנות פריטים במהדורה מוגבלת ולהיחשף לתכנים שלא פורסמו עד כה.

לא נמסרו פרטים רבים מעבר לכך על מהות החווייה, אך קרוב לוודאי שזה לא יפריע למעריצים השרופים שממשיכים לחגוג את פסטיבוס עד היום. מכירת הכרטיסים תחל בקרוב, והאירוע יתקיים החל מסתיו 2019 ועד לתחילת השנה הבאה.

ג ג'רי וניומן | צילום: CBS ג

יוצר הסדרה ג'רי סיינפלד, הגיב בדרכו הייחודית על העניין: "מכיוון שאני עצמי סיינפלד, במשך זמן רב הייתי האדם היחיד שבאמת חווה את חוויית סיינפלד. עכשיו האנשים המטורפים האלה יגרמו לכך שהרבה אנשים יוכלו לתקשר עם התוכנית המטופשת שלנו משנות ה-90. אני יכול רק לומר, שבהקשר הכללי של העולם שבו אנחנו חיים, זה דווקא נשמע נורמאלי לגמרי".

מאחורי היוזמה עומדת כאמור חברת סופרפליי, שמתמחה ביצירת תצוגות אינטראקטיביות. כך למשל היא אחראית להקמת פסטיבל המוזיקה והאמנות בונארו. "תוכנית אייקונית כמו סיינפלד צריכה שיחגגו אותה עם חוויה שתואמת לגמרי את המורשת וההשפעה המתמשכת שלה", אמר ג'ונתן מאיירס, ממייסדי החברה.

סיינפלד - פרק ההתערבות, צילום: CBS סיינפלד - פרק ההתערבות | צילום: CBS סיינפלד - פרק ההתערבות, צילום: CBS

חולצת התחרה של ג חולצת התחרה של ג'רי | צילום: CBS חולצת התחרה של ג

סיינפלד "פסטיבוס", צילום: CBS סיינפלד "פסטיבוס" | צילום: CBS סיינפלד "פסטיבוס", צילום: CBS

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות