אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבנקים גררו את בורסת ת"א לירידות שערים צילום: בלומברג

דיווח שוטף

הבנקים גררו את בורסת ת"א לירידות שערים

המדדים ת"א 35 ות"א 125 ירדו בעד 0.4%. מדד הבנקים נסוג ב-1% בהובלת פועלים, לאומי והבינלאומי שירדו בכ-1%; טבע התאוששה עם עלייה של 0.5% אחרי שצנחה אתמול ב-8.6% על רקע הורדת המלצה במורגן סטנלי

16.07.2019, 17:26 | כתבי שוק ההון

דיווח שוטף מהבורסה בת"א: העדכונים החשובים, המניות הבולטות, אגרות החוב, ועדכוני האנליסטים

ת"א 35 ת"א 125 בנקים-5 טכנולוגיה ביומד נפט וגז נדל"ן

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

17:25 - הבורסה ננעלה בירידות שערים בהובלת מניות הבנקים: המדדים ת"א 35 ות"א 125 ירדו בעד 0.4%. מדד הבנקים נסוג ב-1% בהובלת פועלים, לאומי והבינלאומי שירדו בכ-1%. טבע התאוששה עם עלייה של 0.5% אחרי שצנחה אתמול ב-8.6% על רקע הורדת המלצה במורגן סטנלי.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

16:30 - מיטב דש: "קצב הגידול במשרות השכיר במגזר העסקי בישראל ירד לרמה הנמוכה מאז משבר 2008. ההאטה בגידול בסך השכר במשק צפויה להחליש את הצריכה הפרטית".

 

15:00 - גיל דטנר, אנליסט תקשורת וקמעונאות בלאומי שוקי הון, מפרסם עדכון המלצה על מניית בזק: "אמנם המגמה בזמן הקרוב צפויה להמשיך להיות שלילית, אבל לנו נראה כי זה כבר מתומחר באופן מלא במחיר המניה. הסיכון העיקרי, הוא שעוצמת התחרות תהיה חריפה מציפיות השוק, אך לדעתנו יש סיכוי גבוה יותר שדווקא היכולת של החברה להתייעל תפתיע לטובה".

 

14:00 - אבוג'ןמודיעה כי לאחר שהשיגה תוצאות חיוביות בשיתוף הפעולה עם חטיבת מדעי הצומח של באייר בתחום מחלות הצמחים בתירס, שיתוף הפעולה יתמקד כעת גם בזיהוי רצפים ספציפים הנדרשים ל"עריכה גנטית" כדי להתמודד עם מגוון רחב יותר של מחלות בתירס.

אבוג אבוג'ן | צילום: שאטרסטוק אבוג

13:00 - ארקו מדווחת על הגדלת קו האשראי הפוטנציאלי של החברה מהיקף של עד 110 מיליון דולר (הנוכחי) להיקף של עד 300 מיליון דולר. לפי החברה, הגדלת קו האשראי הינה כחלק מהתשתית המימונית להמשך יישום האסטרטגיה של GPM להרחיב את פעילותה. 

 

12:30 - קבוצת קסטרו-הודיס מודיעה כי אביתר כהן, חשב החברה, יסיים את תפקידו בחודש ספטמבר.

 

11:25 - חברת הנדל"ן האמריקנית ג'י.אף.אי של אלן גרוס השלימה את מכירת מלון הילטון בעיר דטרויט, כאשר התמורה נטו מהמכירה צפויה לעמוד על 17.3 מיליון דולר. מחיר המכירה הכולל למלון נאמד ב-52.9 מיליון דולר, לפני הוצאות עסקה. כאשר התזרים הפנוי שמייצרת העסקה לחברה, היינו התמורה נטו בתוספת התמורה ממימון מחדש של הנכס שהושלם בדצמבר האחרון, נאמדת ב-24.8 מילון דולר.

 

10:50 - עפר קליין מהראל מתייחס לפרסום המדד אתמול: "למרות תחזית חטיבת המחקר של בנק ישראל לפיה הריבית יכולה לעלות כבר בחודש הבא, המדד הנמוך וירידת האינפלציה ב-12 החודשים האחרונים מתחת לגבול התחתון של יעד האינפלציה, יחד עם התחזקותו של השקל ונתונים חלשים יותר גם בכלכלה הריאלית בארץ ובעולם, לא יאפשרו לבנק ישראל להעלות את הריבית בחודשים הקרובים".

אמיר ירון - נגיד בנק ישראל, צילום: אלכס קולומויסקי אמיר ירון - נגיד בנק ישראל | צילום: אלכס קולומויסקי אמיר ירון - נגיד בנק ישראל, צילום: אלכס קולומויסקי

9:45 - המסחר בתל אביב נפתח ביציבות - מדד ת"א 35 שומר על רמת הפתיחה, ת"א 125 מטפס ב-0.1%. טבע מטפסת ב-1% אחרי הצניחה של אתמול, לייבפרסון קופצת ב-2.8% ומובילה את ת"א 35, פז נפט סוגרת את המדד עם ירידה של 0.8%. מדד בנקים יורד ב-0.5% בהובלת פועלים שנסוג ב-0.5%.

 

9:35 - שותפות רציו פטרוליום דיווחה הבוקר שהשלימה גיוס של כ-76 מיליון שקל, לאחר ש-99.9% מהאופציות שלה (סדרה 1) מומשו על ידי המשקיעים. לפי הודעת השותפות, מומשו 57.34 מיליון כתבי אופציות שהונפקו כחלק מהנפקת החברה בשנת 2017.

 

7:25 - הבורסה בתל אביב תפתח את יומו השלישי של שבוע המסחר על רקע העליות הקלות אמש בוול סטריט, שהספיקו למדדים דאו ג'ונס ונאסד"ק כדי להגיע לשיאים חדשים. הבוקר מתנהלות הבורסות באסיה בתנועות קלות - טוקיו עולה ב-0.7%, שנגחאי נחלשת ב-0.1% ואילו הונג קונג מטפסת ב-0.1%.

אתמול המסחר בתל אביב ננעל בירידות של עד 0.4% במדדים המובילים ת"א 35 ות"א 125. טבע בלטה לשלילה עם צניחה של 8.6% אחרי הורדת המלצה במורגן סטנלי, רציו בלטה לחיוב עם עלייה של 8.8%. דיסקונט עלה ב-1.8% על רקע מינויו של לוין כמנכ"ל.

      

בורסת תל אביב, צילום: בלומברג בורסת תל אביב | צילום: בלומברג בורסת תל אביב, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות