אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
580 אלף שקל - הסכום שקיבלה חוה אלברשטיין עבור השתתפותה בפרסומת של yes צילום: באדיבות yes ו- STINGTV

580 אלף שקל - הסכום שקיבלה חוה אלברשטיין עבור השתתפותה בפרסומת של yes

זו הפעם הראשונה שאלברשטיין (72) משתתפת בפרסומת. מקורבי הזמרת: "אין תגובה"

16.07.2019, 09:04 | רז שכניק, ידיעות אחרונות
ההסכמה של חוה אלברשטיין להשתתף בפרסומת המרהיבה של חברת הלוויין yes הייתה שווה לה כ־580 אלף שקל – כך עולה משיחות עם גורמים בתעשיית המדיה, המעורים במשא ומתן.

אלברשטיין קיבלה את הסכום הגבוה תמורת קמפיין אחד בלבד, כאשר לחברה יש זכות שימוש בו לחצי שנה. כ־250 אלף שקל מתוך הסכום הכולל ניתנו לה על השימוש בלחן לשיר "לונדון". סכום זהה ניתן למחזיקים בעזבונו של חנוך לוין, מחבר המילים הלקוחות מהמחזה "אורזי המזוודות". את שאר הסכום קיבלה הזמרת על הופעתה בפרסומת.

חוה אלברשטיין וסטפן לגר בפרסומת של yes, צילום: באדיבות  yes ו- STINGTV חוה אלברשטיין וסטפן לגר בפרסומת של yes | צילום: באדיבות yes ו- STINGTV חוה אלברשטיין וסטפן לגר בפרסומת של yes, צילום: באדיבות  yes ו- STINGTV

בפני אלברשטיין בת ה־72 הועלו הצעות רבות במהלך 50 שנות קריירה, אבל היא סירבה לכולן. הפעם הסכימה להשתתף בפרסומת שהגה משרד הפרסום אדלר־חומסקי כדי לקדם את שירות הטריפל של חברת yes, ממנה נמסר: "אנחנו שמחים על העניין הרב שמעורר הקמפיין, אך איננו מתייחסים לחוזים שנסגרו על ידי משרד הפרסום".

מסביבתה של אלברשטיין נמסר: "אין תגובה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

56.
חלק מהסכום עבר גם ליורשי חנוך לוין. פרסומת עם קריצה.
מפרגנת ! אף על פי שאין לי טלוויזיה. במדינה, שאמנים חיים בדוחק וצריכים לעתים להתפרנס מנגינה ברחוב- כמירי אלוני וישראל קיסר, , כאשר יצחק קלפטר צריך להתחנן שיקנו דיסקים, כדי שיהיה לו מה לאכול או לארגן לו מופע התרמה, ועוד, ובמקביל שופכים תקציבים על כל מיני סלבים ריקים, כדוגמת ליהיא גרינר ודומיה. יפה, שחברה מחליטה להעניק מתקציבה לאמנית נהדרת כחווה אלברשטיין. ויש לזה ערך מוסף- דור שלא ידע- פתאום שומע לראשונה על חנוך לוין , וחווה אלברשטיין.. ואולי גם יגלה את השיר חד גדיא- שאסרו על השמעתו ברדיו, כדי שלא לדכא את הציבור... מפרגנת, ופרסומת מוצלחת!
מינלה שמוליאקוב  |  20.07.19
לכל התגובות