אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יותר אפלולי, יותר נוח: מה התחדש בעיצוב המשופר של טוויטר צילומי מסך: מטוויטר

יותר אפלולי, יותר נוח: מה התחדש בעיצוב המשופר של טוויטר

גרסת הדפדפן של הרשת החברתית כוללת מעתה חלונות גדולים יותר ונוחים לקריאה שמאפשרים מעקב אחר יותר תוכן בו זמנית, קיצורים לפעולות מבלי שצריך לנבור בתפריטים, תצוגה אפלולית לקריאה נוחה בחושך, ופעולה יעילה שחוסכת בדאטה עבור מי שמתחבר מהסלולרי

16.07.2019, 16:18 | רפאל קאהאן
טוויטר השיקה אמש (ב') גלובלית את העיצוב החדש לגרסת הדפדפן שלה. בפוסט שפורסם בבלוג החברה הוסבר שהעיצוב מיועד ליישר קו עם חוויית השימוש של אפליקציות המובייל, עם סגנון נקי יותר שמעביר את כל התפריטים וכפתורי התכונות לצידי התצוגה המרכזית.

קראו עוד בכלכליסט

כך ניתן לגשת ישירות לכל אחת מהתכונות של טוויטר בקליק אחד, במקום בפעולות שונות. למשל כפתור ה-explore מאפשר לקבל גישה ישירה לתגיות ולנושאים פופולריים בארצו של המשתמש. מתחתיו כפתורי ההתראות, ההודעות המיידיות והסימניות. מהצד השני של החלון יופיע פיד הטרנדים וחלונית החיפוש.

העיצוב החדש של טוויטר, צילומי מסך: מטוויטר העיצוב החדש של טוויטר | צילומי מסך: מטוויטר העיצוב החדש של טוויטר, צילומי מסך: מטוויטר

העיצוב מיועד לשפר את הממשק בכל חלון, והממשק גם הוגדל כך שקל יותר לקרוא הודעות ולעקוב אחר מספר שיחות במקביל. עוד יתרון הוא היכולת להחליף במהירות חשבון משתמש, תכונה שטוויטר מודעת לחשיבות שלה בהתאם למשתמשים.

יותר כלים, בסגנון יותר נגיש, צילומי מסך: מטוויטר יותר כלים, בסגנון יותר נגיש | צילומי מסך: מטוויטר יותר כלים, בסגנון יותר נגיש, צילומי מסך: מטוויטר

לקינוח התווספה לאתר סכמת עיצוב אפלולי - מה שמאפשר שימוש נוח גם בתאורה נמוכה בלי להכאיב לעיניים. העיצוב מתווסף לשינוי נרחב שהחברה ביצעה בתשתית השרתים שלה שלדברי החברה הוקמה מחדש.

רוצים את הכפתורים בסגול? קיבלתם, צילומי מסך: מטוויטר רוצים את הכפתורים בסגול? קיבלתם | צילומי מסך: מטוויטר רוצים את הכפתורים בסגול? קיבלתם, צילומי מסך: מטוויטר

בטוויטר מבקשים ליצור שירות מהיר ויעיל יותר; האתר כעת טוען רק את הנתונים שנדרשים באותו הרגע, מה שאמור לחסוך בתעבורת מידע עבור משתמשים שמתחברים למחשב בדרכים דרך הסמארטפון.

העיצוב החדש הושק בהדרגה בכל העולם ומגיע גם למשתמשים בארץ. מי שירצה להתנסות בו בלי להמתין יוכל להיכנס לחשבון שלו ולהקליק על תמונת הפרופיל שם הוא יישאל אם הוא מעוניין לעבור לעיצוב החדש. כבר כעת ניתן להפעיל את המצב הכהה, אך ערכת העיצוב החדשה לא תהיה זמינה לכולם באותו הזמן. עם זאת שימו לב - מי שבוחר בעיצוב החדש מראש לא יוכל לחזור אחורה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות