אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנו מעלה ב-33% את שכרו של המנכ"ל יובל לנדסברג

סנו מעלה ב-33% את שכרו של המנכ"ל יובל לנדסברג

החברה מבקשת מבעלי המניות לאשר את העלאת שכרו החודשי של המנכ"ל מ-60 ל-80 אלף שקל ברוטו, לצד מענק של 166 אלף שקל על תוצאות 2018: "ניסיונו הרב של יובל בתחום המכירות והשיווק מהווים נכס אסטרטגי לחברה והם בעלי ערך רב להצלחתה העסקית"

16.07.2019, 15:55 | נורית קדוש ואורנה יפת

סנומעלה את שכרו של המנכ"ל יובל לנדסברג - בנו של בעל השליטה בחברה אלכס לנדסברג: החברה מבקשת מאסיפת בעלי המניות (שתתכנס ב-22 באוגוסט) לאשר את תנאי העסקתו והארכת כהונתו של לנדסברג בשלוש שנים נוספות, ואת הענקת מענק מיוחד של 166 אלף שקל על תוצאות שנת 2018.  

קראו עוד בכלכליסט

סנו מבקשת להעלות את שכרו החודשי של לנדסברג מ-60 אלף שקל בחודש ל-80 אלף שקל בחודש ברוטו, לללא שינוי במנגנון המענק השנתי שימשיך להיות צמוד לתוצאות הרווח השנתי הנקי של החברה.

ועדת התגמול מנמקת את העלאת השכר בכך ש"בשנות כהונתו כמנכ"ל הוא מעורב ומוביל את החלטות העסקיות המשמעותיות של הקבוצה, את יישום האסטרטגיה שלה כפי שנקבעה על ידי הדירקטוריון, את פיתוח עסקיה, כניסה לתחומי פעילות חדשים, פיתוח מוצרים חדשים. מאז כניסתו של יובל לתפקיד הרווח הנקי עלה בצורה משמעותית. ניסיונו הרב של יובל בתחום המכירות והשיווק והעובדה שהוא עובד בחברה למעלה מ-24 שנים מהווים נכס אסטרטגי לחברה והם בעלי ערך רב להצלחתה העסקית".

עוד ציינה הוועדה כי בשנים האחרונות סבלה החברה משחיקה מתמדת ברווחיות עקב שינויים בסביבה העסקית. "חרף מגמה זו יובל ממשיך להוביל את החברה בהצלחה והצליח להגדיל את נתחי השוק ורווחיות החברה כאחת הקבוצות הגדולות והחזקות במשק הישראלי ולראייה השיפור המתמיד ברווח הנקי של החברה בשנים בהן כיהן כמנכ"ל"

בנוסף תדון האסיפה בתנאי ההעסקה של תמר לנדסברג, מנהלת פיתוח עסקי ובתו של אלכס לנדסברג, בעל השליטה בסנו. החברה מבקשת לעדכן את שכרה החודשי של תמר מ-30 אלף שקל בחודש ל-40 אלף שקל בחודש ולהעניק לה תוספת של 50 אלף שקל למענק השנתי שיעמוד על 150 אלף שקל ברוטו. ועדת הביקורת והדירקטוריון נימקה את הבקשה בכך ש"שכרה של תמר לנדסברג נמוך מעט בהשוואה לבעלי תפקידים מקבילים בחברה ובחברות מתחרות ומקבילות (אסם, שטראוס, דלתא ופוקס).

יובל לנדסברג יובל לנדסברג יובל לנדסברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות