אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קסטרו תוכל להקים שני מגדלי מגורים בקרקע בבעלותה בבת ים הדמיה: יחצ

קסטרו תוכל להקים שני מגדלי מגורים בקרקע בבעלותה בבת ים

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה ת"א אישרה אתמול שינויי ייעוד לתוכנית - הכוללת אפשרות לבניית שני מגדלים של 38 קומות ומתחם מסחרי; מדובר בשטח באזור התעשייה, של 5 מתוך 7.5 דונם, כאשר על 2.5 דונם ממנו יושבת ההנהלה

17.07.2019, 15:01 | אורנה יפת

הוועדה המחוזית לתכנון ובניה תל אביב אישרה אתמול (ג') את התוכנית לשינוי ייעוד שהגישה חברת קסטרו לקרקע שנמצאת בבעלותה בבת ים, זאת לאחר שלא הוגשו התנגדויות לתוכנית.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בקרקע על שטח של 7.5 דונם, שבבעלותה של חברת האופנה קסטרו באזור התעשיה בבת ים, ואשר על 2.5 דונם מתוכם ממוקמים כיום משרדי הנהלת החברה. התוכנית לשינוי ייעוד שהגישה קסטרו מתייחסת ל-5 דונם הנוספים שנמצאים בסמוך למטה הנהלת החברה.

הדמיה: קסטרו בת ים, הדמיה: יחצ הדמיה: קסטרו בת ים | הדמיה: יחצ הדמיה: קסטרו בת ים, הדמיה: יחצ

התוכנית כוללת אפשרות של בניית שני מגדלי מגורים על פני 38 קומות עם 225 דירות ו-35 אלף מ"ר נוספים למסחר, תעסוקה ומשרדים.

בקסטרו לא גיבשו החלטה סופית האם להעביר את מטה החברה למשרדים בבניינים החדשים או להשאיר אותו במקומו הנוכחי. בפני החברה עומדות כעת שלוש אופציות: למכור את הקרקע, לבנות את הפרויקט בעצמה או למצוא שותף יזם שיהיה אחראי על בניית הפרויקט ויקבל אחוזים בפרויקט.

מבחינת קסטרו, שפעולת בענף האופנה הקשה והתחרותי, אישור הוועדה הוא בשורה חיובית לחברה שכן מדובר בנכס משמעותי עבורה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
"ראש העיר אמר"
ראש העיר אמר אז אמר , כניראה שהוא לא יותר טוב מכל המושחתים, שקדמו לו .אסף סביבו חבורה של כלומניקים מושחתים ,שמצופפת את העיר בבנייה פראית של מגדלים ותוכניות תמ" א ,שמצופפות את הערים הצפופות ביותר בארץ וכל זה בלי תוספת תשתיות מבני ציבור הכל הופך צפוף ופקוק .כבר כיום כל בעיר הפכה לפקק אחד גדול ומה יהיה כשכל מגדלי הענק יוקמו ? ההנהלה הנוכחית כמו קודמיה ממשיכה לדרדר את העיר לתהום .
ראובן  |  17.07.19
לכל התגובות