אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בוגי יעלון: "נשאף לממשלה יציבה שהעוגן שלה - כחול לבן והליכוד"

שר הביטחון לשעבר ומראשי כחול לבן, התייחס לעניין אהוד ברק וג'פרי אפשטיין ואמר: "אני מכיר את ברק הרבה שנים וקשה לי להאמין שהוא מעורב במה שמיוחס לאותו איש עסקים". ועל השימוש במסוק הצבאי להגיע לחתונת בתו ב-2013 אמר: "מפקד חיל האוויר אמר שמדובר בטיסת אימון של טייסי המסוק. לומר שזו שחיתות? מה שנתניהו עושה זו שחיתות"

17.07.2019, 17:40 | צבי זרחיה וגלית חמי
 
"נשאף לממשלה יציבה שהעוגנים שלה הם כחול לבן והליכוד, אז היכולת של שחקנים קטנים לסחוט ולדרוש פוחתת". כך אמר ח"כ משה (בוגי) יעלון מראשי כחול לבן בראיון לכלכליסט TV. 
 
יצוין כי יו"ר כחול לבן, בני גנץ, חזר ושלל היום (ד') ישיבה של המפלגה בממשלה בהשתתפות בנימין נתניהו.
 
 

יעלון התייחס להתמודדות של אהוד ברק אמר יעלון: "ברק הוא איש רב זכויות". לגבי עסקיו של ברק וקשריו עם המיליארדר ג'פרי אפשטיין שמואשם בסחר בקטינות למטרות מין, אמר יעלון: "אני מכיר את ברק הרבה הרבה שנים, וקשה לי להאמין שהוא מעורב במה שמיוחס לאותו איש עסקים. הדבר שמדאיג אותי הוא איך שולפים תיקים נגד אנשים לא בפעם הראשונה".

יעלון התייחס בפעם הראשונה באופן פומבי לדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לפיהם השתמש יעלון כשר ביטחון במסוק של חיל האוויר לצורך טיסה לחתונת בתו בקיבוץ גרופית ב-2013. לדבריו האירוע היה יומיים אחרי השבעת הממשלה. "יום למחרת הגיע לישראל נשיא ארה"ב ברק אובמה.

אני בבית רה"מ עד אחת בלילה. למחרת (יום החתונה) השתתפתי בדיון הערכת מצב, אישור מבצעים וגיחות - ראשון שלי כשר ביטחון. אמרתי שאני חייב לגמור את הדיון עד לשעה 14:00 כדי  להגיע לחתונה. ביקשתי שיבדקו לי מה הכי זול והכי זמין. אחרי שבדקו עם ארקיע, ישראייר ומטוס שיטיס אותי לעובדה - אמר לי מפקד חיל האוויר שהדרך הכי נכונה היא להטיס אותי במסוק, כי בכל מקרה צריך לאמן חיילי מילואים וזו דרך לצבור שעות טיסה. במקום להגיד - שר ביטחון מגיע שעה לפני האורחים שלו ומספיק להתקלח וללכת לחתונה של בתו ולא לקח חופשה של שבוע, אז זו שחיתות? מה שנתניהו עושה - זו שחיתות".

באשר לביקורת שהשמיע על הרוטציה בין יו"ר מפלגתו גנץ לבין יאיר לפיד אמר יעלון: "אין לי שום דבר נגד לפיד. ברגע שסיכמנו על רוטציה אנו הולכים על זה. אנו מאוחדים ללכת ביחד. השלמנו עם הכל. דעות יכולות להיות מכל הכיוונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות



31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
לפי יעלון אין צורך בכחול לבן להצביע רק ליכוד
בשביל מה להצביע לכחול לבן מביעים ליכוד נתניהו כחול לבן עוד לא ישבו על כסה כבר מסוכסכים רבים בינהם, רק מטומטמים מצביעים כחול לבן מאיפו החוצפה שלהם להגיד אנחנו בקואליציה עם הליכוד רק ביבי מחליט מי בקואליציה, כמה טימטום יש בכחול לבן להגיד אנחנו עם הליכוד בלי ביבי מי שבליכוד יתן יד לזה הליכוד ימחק מהמפה אין מצב אחר רק הליכוד קובע במדינה ולא שום מפלגה אחרת, מי שרוצה לשנות בליכוד יקבל על הראש מהבוחר שתומך רק בנתניהו, אחרי נתניהו ימליץ על המהיג החדש שיקבל את ברכתו.
הלל הזקן  |  20.07.19
29.
"לא לקח חופשה של שבוע"
רק לקרוא את תגוהתו של יעלון, " מגיע שעה לפניי חתונת בתו ולא לקח חופשה של שבוע" חחח למה מי לוקח חופשה של שבוע לחתונת בתו? רק אוכליי חינם... מה אתה מתבכיין,למה אנחנו מהסקטור הפרטי ואני מניחה שגם בציבורי לוקחעם חופשה של שבוע? אולי רק מישנהנה מפנסיה תקציבית מהצבא בגיל כל כך מוקדם לוקח חופשות כאלה ארוכות
ציי  |  19.07.19
27.
יעלון
יעלון לא אתה תחליט מי עומד בראש הליכוד .הליכוד בחר בביבי והעם בוחר בפורמט הזה ויותר מזה מרבית העם בוחר בנימין נתניהו כראש ממשלה והסקרים מוכיחים זאת שבנימין נתניהו מוביל עם פער גדול ביחס לשאר .ואם תנסו לחתור מתחת לפני השטח תגרמו לבחירות נוספות והפעם כחול לבן ישא באחריות ויתמוטט
תקוה  |  19.07.19
לכל התגובות