אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברק באולטימטום ל"דיילי מייל": הסירו את הכתבה, שלמו פיצויים צילום: מתוך דיילי מייל

ברק באולטימטום ל"דיילי מייל": הסירו את הכתבה, שלמו פיצויים

התפתחות בפרשת התמונות של אהוד ברק ליד ביתו של המיליארדר ועבריין המין ג'פרי אפשטיין. פרקליטי אהוד ברק פנו ל"דיילי מייל" בדרישה להסיר מיד את הכתבה מהאתר ולשלם פיצוי למרשם: "כתבה מבישה, מעלה רמיזות חמורות"

17.07.2019, 18:24 | יובל קרני, ynet

פרקליטיו של יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק פנו היום (ד') ל"דיילי מייל" ודרשו להסיר לאלתר את הכתבה שפרסמו אמש שבה תועד נכנס בפנים מכוסות לביתו של המיליארדר ועבריין המין ג'פרי אפשטיין. ברק דורש פיצויים וכיסוי הוצאות משפט.

קראו עוד בכלכליסט

"הכתבה מבישה. היא מעלה האשמות ורמיזות חמורות נגד מרשנו שאינן נכונות ובגדר השמצה. חמור מכך, ניסיתם לקשור את מרשנו לפרשת אפשטיין באמירה שהוא מעורב ב'טבעת הפדופיליה של ג'פרי אפשטיין'. זהו שקר, כפי שאתם ודאי יודעים", כתבו עורכי הדין המייצגים את ברק.

התמונה שפרסם הדיילי מייל עם תמונתו של ברק, צילום מסך: דיילי מייל התמונה שפרסם הדיילי מייל עם תמונתו של ברק | צילום מסך: דיילי מייל התמונה שפרסם הדיילי מייל עם תמונתו של ברק, צילום מסך: דיילי מייל

עורכי הדין דרשו מה"דיילי מייל" להסיר את הכתבה על ברק עד השעה 17:00 שעון בריטניה (19:00 שעון ישראל). עורכי הדין התלוננו במכתב כי אנשי ה"דיילי מייל" פרסמו את הכתבה על ברק מבלי לפנות אליו לקבלת תגובה וכי הדבר "אינו מתקבל על הדעת" בנסיבות רגילות, על אחת כמה וכמה "בזמן שידוע לכם שמרשנו לוקח חלק בקמפיין בחירות בישראל, כשהאשמות כאלו חמורות ומזיקות".

עוד הודגש במכתב כי הכתבה סוקרה ברחבי העולם ועוררה שערורייה בישראל - שגררה פרסום תגובה מטעמו של ברק ובה הוא דוחה את ההאשמות. "ידעתם בוודאות שלכתבה תהיה השפעה כזו ותזמנתם את מועד פרסומה כדי למקסם את הנזק", טענו עורכי הדין במכתב.

בתגובה שפרסם ברק אתמול דרך מטה "ישראל דמוקרטית" נמסר כי: "ברק דוחה בשאט נפש את הרמזים המתועבים המופיעים בכתבה. אין לידיעות המופיעות בכתבה ולנרמז בהן שום שחר. הן מהוות שקר מוחלט. מלבד העובדה שברק מודה שבינואר בניו יורק קר מאוד. הדיילי מייל פרסם כבר בעבר מספר כתבות שקריות מסוג זה, הן לגבי ברק והן לגבי אנשים נוספים. עיתונאים אחרים, שעסקו בפרסומים אלה, לא מצאו שום ראיות לשקרים הללו. ברק יפעל מיידית באמצעות עורכי דינו כדי להגיש תביעת דיבה כנגד הדיילי מייל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות