אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עודד ערן נבחר מחדש לתפקיד יו"ר בנק הפועלים צילום: עמית שאבי

עודד ערן נבחר מחדש לתפקיד יו"ר בנק הפועלים

עד כה כיהנו בבנק שבעה חברי דירקטוריון ואליהם יצטרפו שלושה דירקטורים חדשים - דוד אבנר, דוד צביליחובסקי ונעם הנגבי; בעלי המניות לא בחרו בתמר נוי גוטלין, וחיזקו את שליטת הרוב הגברי בדירקטוריון

18.07.2019, 20:51 | רחלי בינדמן

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אסיפת בעלי המניות של בנק הפועלים אישרה היום (ד') מינויים של שלושה דירקטורים חדשים לבנק שיהפכו את מספר חברי הדירקטוריון לעשרה, עד לפרישתו הקרובה של יעקב פאר.

קראו עוד בכלכליסט

עד כה כיהנו בבנק שבעה חברי דירקטוריון ואליהם יצטרפו שלושת הדירקטורים החדשים. פאר צפוי לסיים את תפקידו באוקטובר הקרוב, ובעקבות כך יישארו בדירקטוריון תשעה דירקטורים כאשר שליש מתוכם לא היו בו בעבר.

בעלי המניות בחרו בדירקטורים דוד אבנר, דוד צביליחובסקי ונעם הנגבי שגברו על אריה אורלב, ישראל זיכל ותמר נוי גוטלין - שאם הייתה נבחרת הייתה תורמת לגיוון המגדרי בדירקטוריון. בנוסף נבחרו לכהונה מחדש יושב הראש עודד ערן והדירקטור ראובן קרופיק.

        

יו"ר בנק הפועלים עודד ערן, צילום: עמית שאבי יו"ר בנק הפועלים עודד ערן | צילום: עמית שאבי יו"ר בנק הפועלים עודד ערן, צילום: עמית שאבי

          

אבנר היה דירקטור בבנק לאומי בין השנים 2017-2011 וכיהן כמנכ"ל פרטנר. הנגבי היה בעברו מנהל המחשוב של בנק דיסקונט ומשמש בארבע השנים האחרונות כמנהל המחשוב בקופת חולים מכבי. צביליחובסקי הוא ד"ר לכלכלה ובעל תואר שני במדעי המחשב ובעברו בעל רקע בתחום קרנות ההשקעה וייעץ בתחומי הון סיכון וטכנולוגיה.

ערן לא המתין לבחירתו מחדש, וכבר בתחילת השבוע בחר הדירקטוריון בראשותו בדב קוטלר לתפקיד מנכ"ל הבנק. כעת צפוי הדירקטוריון החדש להתכנס ולמנות שוב את ערן לכהונה נוספת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות