אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקפאת הליכים לקבלנית משנה לבניית מוזיאון לאומנות ישראלית בר"ג צילום: אתר בתי המשפט

הקפאת הליכים לקבלנית משנה לבניית מוזיאון לאומנות ישראלית בר"ג

בית המשפט המחוזי בת"א הוציו צו הקפאת הליכים למשך שבועיים לחברת ד.ש תשתיות ובקרה, שצברה חובות של 15 מיליון שקל, וכן לבעלת השליטה בה; עו"ד אמיר פלמר מונה לנאמן

20.07.2019, 16:12 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא צו הקפאת הליכים לחברת הבנייה והתשתיות ד.ש תשתיות ובקרה, העוסקת בתחום המבנים הציבוריים ומשמשת כקבלנית משנה לבנייתו של מוזיאון לאומנות ישראלית ברמת גן. תוקף הצו הוא לשבועיים בשלב זה.

קראו עוד בכלכליסט

השופטת איריס לושי עבודי אף הוציאה צו הקפאת הליכים אישית לבעלת השליטה בחברה, יונית שלום, למשך שבועיים. השופטת מינתה כנאמן את עו"ד אמיר פלמר והסמיכה אותו להיות מופקד על הניהול השוטף לרבות על הניהול הפיננסי של החברה ועל ביצוע ארגון מחדש במקרה הצורך.

עו"ד אמיר פלמר, צילום: עמית שעל עו"ד אמיר פלמר | צילום: עמית שעל עו"ד אמיר פלמר, צילום: עמית שעל

בשבוע שעבר נחשף כי ד.ש תשתיות ובקרה הגישה את הבקשה להקפאת הליכים, זאת לאחר שצברה חובות בסך כ-15 מיליון שקל. במסגרת הבקשה טענה החברה באמצעות עו"ד יניב אינסל ושי מילוא כי במהלך השנים ביצעה פרויקטים ציבוריים כגון הקמת בתי ספר, פארקים, קופות חולים ועוד וכעת היא פועלת לביצועם של שלושה פרויקטים ציבוריים כקבלן משנה.

לדבריה, "פרויקט הדגל של החברה הוא בנייתו של מוזיאון לאומנות ישראלית ברמת גן בהיקף מהותי של 24 מיליון שקל אשר אמור להסתיים בחודש מרץ 2020. הפרויקט השני הוא ביצוע עבודות תשתית בפארק הוד השרון, והשלישי הוא בניית בית אולפנה ביבנה. שני הפרויקטים האחרונים צפויים להסתיים כבר באוגוסט הקרוב. למעשה, כל פעילותה של החברה, מתרכזת בהשלמת בנייתו של המוזיאון לאומנות ישראלית ברמת גן".

במסגרת בקשת הקפאת ההליכים טענה החברה כי היא "נקלעה לקשיים תזרימיים קשים והגיעה למעשה לידי שיתוק וזאת בשל מצוקת אשראי. תחילת הקשיים החלה עוד בשנת 2018 ומקורם בבעיות תמחור והפסדים מצטברים שנוצרו בשל ניהול פרויקטים קודמים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות