אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איילת שקד תעמוד בראש מפלגת הימין החדש צילום: עמית שעל

איילת שקד תעמוד בראש מפלגת הימין החדש

כך סוכם בין שקד לנפתלי בנט; הערב שקד תכנס מסיבת עיתונאים בכפר המכביה, ותקרא לאיחוד מפלגות הימין לגבש רשימה להתמודדות משותפת

21.07.2019, 13:10 | צבי זרחיה

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תעמוד בראש מפלגת הימין החדש - כך סיכמו היום (א') שקד ושר החינוך לשעבר נפתלי בנט.

קראו עוד בכלכליסט

כזכור, עם הקמתה של הימין החדש בדצמבר 2018, עמד בנט בראש המפלגה, והוכרז על הנהגה משותפת שלו ושל שקד. כעת שקד תעמוד בראשה, ללא הנהגה משותפת.

שקד הודיעה שתקיים הערב בשעה 20:10 מסיבת עיתונאים בכפר המכביה, שבה תודיע על המשך דרכה. ההודעה על זימון מסיבת העיתונאים נמסרה על ידי שקד בלבד, ללא בנט. היא תקרא לראשי איחוד מפלגות הימין להתמודדות משותפת עם הימין החדש.

שקד ובנט
שקד ובנט צילום: אוראל כהן, אביגיל עוזי

שקד מבקשת לעמוד במקום הראשון של הרשימה המשותפת, אך יו"ר איחוד מפלגות הימין שר החינוך רפי פרץ מסרב לפי שעה לוותר על מקומו. במקביל, יו"ר זהות משה פייגלין מבקש משקד ובנט להתמודד יחד עימו ברשימה משותפת, ליברלית שלא תכלול את איחוד מפלגות הימין.

המועד הסופי להגשת הרשימות לכנסת ה-22 הוא ה-1 באוגוסט 2019, כך שעד למועד זה תצטרך שקד להחליט על אופן ההתמודדות בבחירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
קור נושב בין השניים
כשעלתה איילת שקד אחרי שבנט הודיע שהוא נסוג לאחור, במקום לתת לו חיבוק חם, היתה לחיצת ידיים הכי קרה שראיתי EVER. אז בנט, הישמר והיזהר לך, אתה תסוכל ע"י שקד בהזדמנות הקרובה. חוץ מזה שהיא מרגיזה, מתנשאת, מסוכנת, עם ערכים שליליים, מלאה בעצמה ובאמירות קיצוניות במסווה של עיניים כחולות ז ה י ר ו ת !
אביהוד מדינה  |  22.07.19
לכל התגובות