אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הפינטק Personetics תקים מרכז פיתוח בנצרת צילום: wallpaperstop

חברת הפינטק Personetics תקים מרכז פיתוח בנצרת

החברה מצטרפת למותגי הייטק גדולים כמיקרוסופט, סיילספורס ואמדוקס, שהקימו מרכזים בעיר; פתיחת המרכז של פרסונטיקס בוצעה בסיוע ארגון צופן, שמקדם שילוב עובדים ערביים בהייטק

21.07.2019, 14:22 | מאיר אורבך
חברת הפינטק הישראלית פרסונטיקס (Personetics) תקים מרכז פיתוח בנצרת. החברה, שמתמחה באספקת פתרונות מבוססי AI עבור בנקים מקימה את המרכז כדי לתמוך בצמיחתה המתמשכת; היא משרתת עשרות בנקים, וצוותה הוכפל בגודלו בשנתיים האחרונות.

קראו עוד בכלכליסט

בפתיחת משרד נצרת הסתייעה פרסונטיקס בארגון צופן, שפועל למען שילוב עובדים ערביים מיומנים בתעשיית ההייטק הישראלית והבאת חברות טכנולוגיה לאיזורי אוכלוסיה ערבית. "מאז הקמת צופן, המספר של חברות ההייטק הפועלות בנצרת זינק מאחת לארבעים", אמר מנכ"ל הארגון סאמי סעדי. "המהפכה שהתחוללה פה היא משמעותית. לפני עשר שנים הועסקו בעיר רק כ-30 מהנדסים. כיום יש פה יותר מ-1,300, רבע מתוכם נשים". 

העיר נצרת, צילום: שאטרסטוק העיר נצרת | צילום: שאטרסטוק העיר נצרת, צילום: שאטרסטוק

פרסונטיקס מצטרפת לשורה של חברות אשר הקימו מרכזים בנצרת, ביניהן סיילספורס, אמדוקס, מיקרוסופט ואחרות.

"פתיחת מרכז הפיתוח בנצרת תאפשר לנו לתת מענה לביקוש הגובר בעולם לפיתרונות שלנו" אמר דוד סוסנה, מנכ"ל ומייסד החברה. "אנחנו מוסיפים לקוחות חדשים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה בקצב מהיר, ומגייסים משאבים נוספים בכל העולם – ניו יורק, לונדון, פריז, סינגפור וישראל".

ישי שוורד, סמנכ"ל המו"פ של החברה, הוסיף: "הקמת המרכז בנצרת מקנה לנו גישה לאנשי מקצוע מיומנים ומגבירה את יכולות הפיתוח שלנו תוך שמירה על קרבה גיאוגרפית. להיות באותו אזור זמן ובמרחק של פחות משעתיים נסיעה מהווה יתרון גדול המקל על שיתוף פעולה הדוק עם הצוותים שלנו בתל אביב". בראש המרכז החדש יעמוד פאוזי שקור, מנהל ואיש תוכנה עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות