אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות התעופה האזרחית למען רבי נחמן: תפעל להוזלת הטיסות לאומן צילום: צביקה טישלר

רשות התעופה האזרחית למען רבי נחמן: תפעל להוזלת הטיסות לאומן

הרשות תגיש בימים הקרובים לרשות שדות התעופה האוקראינית הצעה להגדלה של מכסת המושבים בטיסות לאוקראינה בתקופת החגים, בתקווה שהמהלך יוביל להורדת מחירים. פנייה דומה שבוצעה אשתקד נענתה בשלילה

22.07.2019, 11:03 | תומר הדר

רשות התעופה האזרחית תפעל להורדת מחירי הטיסות לאומן עבור האברכים הטסים להילולת הרבי נחמן - כך מודיע משרד התחבורה. בהתאם לכך תגיש הרשות בימים הקרובים לרשות שדות התעופה האוקראינית הצעה להגדלה של מכסת המושבים בטיסות לאוקראינה בתקופת החגים - במטרה להביא להוזלה במחירי הטיסות.

קראו עוד בכלכליסט

חסידי ברסלב בנתב"ג, צילום: עמית מגל חסידי ברסלב בנתב"ג | צילום: עמית מגל חסידי ברסלב בנתב"ג, צילום: עמית מגל

ברשות התעופה האזרחית נערכים כמובן מראש גם לאפשרות שהמהלך לא יביא לירידה במחירי הטיסות, ומספקים לכך הסבר. לפי יואל פלדשו, מנהל רת"א, הצעה דומה הוגשה אשתקד ונענתה בשלילה. עוד ציין פלדשו, כי רת"א מאפשרת מדי שנה תוספת משמעותית של טיסות לאוקראינה, במטרה לענות על הביקוש הרב ולהביא לירידה במחירי הטיסות. לדבריו, לרת"א אין סמכות חוקית לקבוע את מחירי הטיסות הנגבים מהטסים לאומן, מחירים הנקבעים על ידי חברות התעופה.

 , צילום: צביקה טישלר צילום: צביקה טישלר  , צילום: צביקה טישלר

על פי הסכם התעופה בין ישראל לבין אוקראינה, חברות התעופה של שתי המדינות יכולות להפעיל טיסות מיוחדות לאומן לפני ראש השנה, בנוסף לטיסות הסדירות. בפועל, מדובר בתוספת של 12.5 אלף מושבים, המאפשרים להגדיל פי חמישה את היצע המושבים מישראל לקייב, אודסה וויניטסה שבאוקראינה, בימים שלפני ואחרי ראש השנה. הגדלת מכסת המושבים בטיסות המיוחדות מאפשרת לקדם תחרות בין החברות, וממתנת את עליית המחירים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות