אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שקד על התערבות נתניהו במפלגות הימין: "מי שיקבע הוא הציבור" צילום: ynet

שקד על התערבות נתניהו במפלגות הימין: "מי שיקבע הוא הציבור"

יו"ר הימין החדש הגיבה לדיווחים על כך שנתניהו פנה ליו"ר איחוד מפלגות הימין שר החינוך רפי פרץ בבקשה שלא יוותר על המקום הראשון ברשימה המאוחדת; בנט: "אני מקווה שראשי מפלגות הימין יגידו כן להצעות שלנו, זה הדבר הנכון לעשות - לשים את האינטרסים האישיים בצד ולסגור"

22.07.2019, 13:03 | צבי זרחיה

יו"ר הימין החדש איילת שקד הגיבה לפני שעה קלה (ב') על מאמצי ההתערבות של ראש הממשלה בנימין נתניהו בסוגייה מי יעמוד בראש מפלגת ימין מאוחדת ואמרה כי "אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, מי שייקבע בעניין הזה הוא הציבור בלבד".

קראו עוד בכלכליסט

שקד הגיבה לדיווחים על כך שנתניהו פנה ליו"ר איחוד מפלגות הימין שר החינוך רפי פרץ בבקשה שלא יוותר על המקום הראשון ברשימה המאוחדת. שקד דורשת לעמוד בראש הרשימה המאוחדת, לבחור ראשונה את התיק הבכיר שיוצע בממשלה הבאה, ולשבץ את המועמדים בשיטת ה"ריצ'-רץ'". באיחוד מפלגות הימין דוחים כעת את הדרישות הללו והרב פרץ מסרב לוותר על המקום הראשון.

איילת שקד ונפתלי בנט אמש, צילום: ynet איילת שקד ונפתלי בנט אמש | צילום: ynet איילת שקד ונפתלי בנט אמש, צילום: ynet

שקד ופרץ שוחחו הבוקר והיא אמרה כי "לעניין פוליטי - שוחחתי הבוקר עם הרב רפי פרץ, יו״ר הבית היהודי. היתה שיחה מאוד טובה ופתוחה, וקבענו להיפגש בימים הקרובים כדי לשתף פעולה ולהקים גוש ימין גדול ומאוחד".

נפתלי בנט: "אלה ימים מכריעים לשלטון הימין ולמדינת ישראל בכלל. בימים האחרונים אנחנו משוחחים עם כל ראשי מפלגות הימין כדי שייכנסו לגוש טכני גדול של הימין בראשות איילת. העברנו הצעה קונקרטית לבית היהודי, הצעה הוגנת על בסיס שיוויוני. אפשר מבחינתנו הערב לסגור. הכדור אצלם. אני מקווה שהם יגידו כן, זה הדבר הנכון לעשות - לשים את האינטרסים האישיים בצד ולסגור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
איילת , לתשומת ליבך !
אם איילת שקד רוצה להיות מנהיגת ימין, היא צריכה להודיע מיד, כאן ועכשיו, שנתניהו הוא לא המועמד שלה ושל מפלגתה לתפקיד ראש הממשלה! נתניהו הוא המפלג! נתניהו הוא הבעייה ! איתו אסור לעשות שום הסכם! איילת צריכה להודיע שהיא רוצה לאחד את העם! גנץ. אשכנזי, בוגי, לפיד אינם בוגדים!!! הבנת איילת! ביבי פסל אותך ! הפוסל במומו פוסל.
עמוס  |  23.07.19
13.
זאת שהצהירה שהיא מייצגת את רב הציבור לא נבחרה כלל.
כעת היא מנסה להנהיג מיעוט קיצוני ומשיחי. האם גם הפעם היא תטען שזהו רצון העם כאשר רב אזאחי ידראל בעד שתי מדינות לשני עמים, הרוב בעד בתי משפט חזקים, הרב בעד משטרה חזקה, הרב בעד ויתור על שטחים עם הסמוטריצ'ים והכהניסטים. את מי בדיוק היא מייצגת? זו לא ציונות וספק אם זו יהדות.
דוד  |  22.07.19
לכל התגובות