אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תאלץ 400 מיליון בעלי ווינדוס 10 להתקין עדכון תוכנה בעייתי צילום: Microsoft

מיקרוסופט תאלץ 400 מיליון בעלי ווינדוס 10 להתקין עדכון תוכנה בעייתי

גרסת מערכת ההפעלה האחרונה כוללת ליקויי אבטחה ובעיות שדרוג ותאימות, אך ענקית התוכנה תפסיק לתמוך בגרסאות ישנות יותר ב-12 בנובמבר. ארגונים יקבלו דחייה בודדת של 35 יום בעדכון אם ירצו, כדי להתאים את מוצריהם לגרסה החדשה

22.07.2019, 13:42 | רפאל קאהאן

עדכון האביב האחרון של ווינדוס 10 הושק, והתגלה כעמוס בליקויים שונים, ביניהם בעיות אבטחה ובעיות שדרוג ותאימות. עתה נודע שהחברה תאכוף מדיניות עדכונים חדשה, שתחייב את המשתמשים להתקין את הגרסה החדשה.

קראו עוד בכלכליסט

ישנם יותר מ-400 מיליון בעלי ווינדוס שמשתמשים בגרסה 1803 התקינה, ויידרשו להתקין את גרסה 1903 הבעייתית. מיקרוסופט עצמה הודיעה שהחל מה-12 בנובמבר הקרוב לא יתמכו יותר גרסאות של ווינדוס 10 בנות יותר משנה וחצי.

ווינדוס 10, צילום: Microsoft ווינדוס 10 | צילום: Microsoft ווינדוס 10, צילום: Microsoft

עקרונית, מדובר ברעיון טוב, שיכול לאלץ בעלי גרסאות ישנות לשדרג אותן ולשפר את אבטחת המוצרים והשירותים שלהם. ואולם, העדכון הנוכחי בעייתי בעצמו ולמי שלא מעוניין בהתקנתו איפשרה החברה רק לקבל דחייה של 35 יום לאחר העדכון האוטומטי. 

הדחייה הזו נועדה לאפשר לחברות לעדכן מוצרים ארגוניים שתלויים במערכת ווינדוס כך שימשיכו לפעול. אם הגרסה הנוכחית של ווינדוס היתה תקינה ויציבה, אולי לא היתה סיבה להתלונן. יש לקוות שהחברה תתקן את כל הליקויים במהרה, כדי שלא יווצר מצב בו כל משתמשי מערכת ההפעלה סובלים מבאגים ובעיות למיניהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ואני עם Xp הזקנה והטובה שבה הכל פועל תקין
מיקרוסופט מזמן נכשלת ללא הרף מעולם לא שחזרו ההצלחה של חלונות. xp אזכיר לכם כישלונות חלונות mi חלונות לונגהורן (ויסטה) חלונות 98 למי שזוכר גרסה ראשונה מסך המוות הכחול אצל ביל גייטס כשכל העולם ואחותו צופים (רצה להדגים פלג אנד פליי) כשחיבר סורק וקיבל מסך מוות כחול.. חחח
אדם  |  24.07.19
7.
לעצבנית - יש אפשרויות אחרות לגבות את קבצי המידע שלך...
חלקם בענן שאיננו מיקרוספט. יש גוגל או חברות אחרות. יש אפשרות לעשות גיבוי לכונן חיצוני. חלק מההתקנים עם כוננים קשיחים (לא SSD) יכולים לשמש כענן פרטי שלך. חלקם את מחברת (כונן קשיח חיצוני בחיבור USB לא התקן זיכרון או SSD) רק ברגע שהינך רוצה לגבות, לאחר שגיבית את מנתקת את הכונן. את יכולה ליצור מערך RAID 10 מכוננים קשיחים ולשמור שם את הנתונים שלך (RAID 10 הוא בעצם זוג כוננים או יותר שאחד הוא העתק של השני. כך שכאשר את שומרת על כונן אחד הוא מגבה את עצמו על השני כך שיש את אותם נתונים על שניהם. כך שאם אחד מהכוננים נופל כל שאת צריכה לעשות לקנות כונן חדש באותו גודל שהיה לך ולחבר במקום. המערכת תגבה אוטומטית את המידע לכונן החדש.)
מחשב PC  |  24.07.19
לכל התגובות