אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת vCita גייסה 15 מיליון דולר בהובלת Forestay Capital

חברת vCita גייסה 15 מיליון דולר בהובלת Forestay Capital

החברה פיתחה פלטפורמה מקוונת לניהול של עסקים קטנים, בעלת יותר מ-100,000 משתמשים ברחבי העולם. הגיוס מכפיל את היקף ההון שגייסה עד כה, והוא יסייע לה להתרחב וליצור שותפויות חדשות

22.07.2019, 16:00 | מאיר אורבך

חברת התוכנה הישראלית vCita גייסה 15 מיליון דולר בהובלת Forestay Capital. החברה מפתחת ומשווקת פיתרון ענני לניהול עסקים קטנים.

קראו עוד בכלכליסט

vCita הוקמה ב-2010 בידי איציק לוי, יזם סדרתי שהיה שותף מייסד ב-Kidaro שנמכרה למיקרוסופט ב-2008. vCita מאפשרת לבעלי עסקים קטנים לנהל בקלות את התקשורת עם קהל לקוחותיהם באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש אליה ניתן להתחבר מכל מקום. היא גייסה בעבר 15 מיליון דולר מאנג'לים ישראלים מובילים.

איציק לוי, מנכ"ל ומייסד החברה איציק לוי, מנכ"ל ומייסד החברה איציק לוי, מנכ"ל ומייסד החברה

ההון שגוייס יתמוך בהמשך צמיחתה של vCita בשוק העולמי, ביצירת שותפויות אסטרטגיות נוספות וכן בפיתוח מואץ של האפליקציה. "האתגר שלנו הוא ליצור מוצר שנותן מענה לכל ספקי השירותים ויש לנו הרבה עבודה עיין על עבודת הפיתוח של המוצר. נכפיל את כח האדם שלנו ב-18 החודשים הקרובים בעיקר בארץ", אמר לכלכליסט לוי, שמכהן כמנכ"ל vCita. "החברה שלנו מאוזנת כיום ולכן הגיוס יאפשר לנו להתפתח בצורה מאוד מהירה עם הגיוס החדש".

"בארץ אנחנו בונים את המוצר, השיווק והפיתוח העיסקי, ובארצות הברית פועלים בתמיכה ומכירות", סיפר. "אנחנו משרתים לקוחות קטנים מאוד; הקהל שלנו נע בין עסק של אדם בודד ל-20 איש, ורובם נותני שירותים. הפיתרון שלנו נותן סט של יכולות במוצר אחד בשונה ממוצרים אחרים, שנותנים רק יכולת מסוימת אחת".

לחברה יותר מ-100,000 לקוחות משלמים ברחבי העולם, שמשתמשים בפלטפורמה שלה לניהול יומני פגישות, לשליחת חשבוניות ירוקות, לגבייה ומעקב אחר תשלומים וכן לניהול מידע לקוחות. vCita מאפשרת למשתמשיה לחזק את קשרי הלקוחות שלהם באמצעות שליחה זריזה של הצעות שיווקיות, קופונים, מיילים אוטומטיים ופורטל שירות לקוחות.

עובדי החברה עובדי החברה עובדי החברה

בשנים האחרונות הרחיבה את פעילותה באמצעות רשת של שותפויות אסטרטגיות עם חברות המספקות שירותים דיגיטליים לעסקים קטנים. שותפותיה של vCita משתמשות באפליקציה שפיתחה החברה כפלטפורמה שעל גביה הן מעניקות את סל השירותים ללקוחות הקצה שלהן. כדי לתמוך בצמיחתה, הרחיבה vCita את מצבת כוח האדם שלה וכיום היא מעסיקה קרוב ל-100 עובדים במשרדיה בסיאטל וברמת החייל.

פרדריק וולנד, שותף מנהל ב-Forestay Capital, הוסיף: "vCita מציעה פלטפורמה ייחודית שפותחה באופן בלעדי עבור עסקים קטנים. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשיה לנהל את כל הפעילות העסקית השוטפת שלהם דרך אפליקציה משולבת אחת. כיום, עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם לחץ עצום ודרישה גוברת לספק שירות לקוחות מהיר, דיגיטלי ואישי. במקום לבזבז זמן ומשאבים בהתאמת פתרונות דיגיטליים שונים, עסקים קטנים יכולים לחולל מהפיכה בתקשורת הלקוחות שלהם באמצעות הפלטפורמה של vCita. אנחנו גאים לקחת חלק בתהליך שיעצים את יכולתם של בעלי עסקים קטנים להתחרות בארגונים גדולים ויבטיח את שרידותם. ההשקעה שלנו תאפשר לאיציק ולצוות להאיץ את פעילות החברה ולהמשיך לפתח מוצרים חדשניים נוספים".

Forestay עצמה הוקמה ב-2017 ומבצעת השקעות בחברות באירופה, ישראל וארה"ב, ומתמקדת בחברות בשלב הצמיחה בהכנסות. Forestay היא חלק מ-Waypoint Capital, בראשותו של ארנסטו ברטרלי, שמשקיעה ומלווה פורטפוליו רחב של השקעות בתחומי הבריאות, הטכנולוגיה הרפואית, הנדל"ן וניהול הנכסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות