אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת AIG הציעה את תפקיד המנכ"ל לקובי סבן - המשנה למנכ"ל ביטוח ישיר צילום" מסך

בלעדי לכלכליסט

חברת AIG הציעה את תפקיד המנכ"ל לקובי סבן - המשנה למנכ"ל ביטוח ישיר

סבן נחשב לדמות מפתח בביטוח ישיר, המתחרה הגדולה של AIG; מתמודדים נוספים על התפקיד - אילן גת, לשעבר מנכ״ל דיויד שילד, ווהמועמד הפנימי המוביל גיל שגיב

23.07.2019, 19:59 | רחלי בינדמן
האם AIG ישראל מצאה מנכ"ל חדש במתחרה הגדולה? בחודש אפריל השנה הודיע מנכ"ל AIG ישראל שי פלדמן על פרישתו מהתפקיד - לטובת משרה חדשה ומתגמלת כמנכ"ל קבוצת סמל"ת (יבואנית הרכבים). בשלב זה עדיין לא נמצא מחליף לפלדמן.  

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי בדירקטוריון AIG פנו באחרונה לבכיר במתחרה הגדולה, עם הצעה לקבל את המשרה הפנויה - הפנייה נעשתה לקובי סבן, משנה למנכ"ל ביטוח ישיר, שמכהן בתפקידים שונים בחברה כבר 14 שנה ונחשב לדמות מפתח תחת המנכ"ל קובי הבר. על התפקיד מתמודדים לצד סבן גם אילן גת, לשעבר מנכ״ל דיויד שילד, ווהמועמד הפנימי המוביל גיל שגיב, סמנכ"ל הדיגיטל והשיווק של החברה.

פלדמן עזב את AIG בתקופה סוערת בסקטור הפיננסי - סמוך לעזיבתו פרשו מתפקדם גם מנכ"ל הפניקס אייל לפידות, מנכ"ל מגדל דורון ספיר ושלושה מנהלי בנקים - פועלים, לאומי ודיסקונט, שהודיעו זה אחר זה על פרישתם. במצב דברים זה, שהרבה מנהלים בדרג המשנה קיבלו הזדמנות להתקדם.  

שי פלדמן המנכ"ל הפורש של AIG , צילום: נמרוד גליקמן שי פלדמן המנכ"ל הפורש של AIG | צילום: נמרוד גליקמן שי פלדמן המנכ"ל הפורש של AIG , צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות