אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני סכנין ירדה לליגה א' צילום: אורן אהרוני

בני סכנין ירדה לליגה א'

המועדון שירד לליגה הלאומית לא הצליח להעביר בבקרה את התקציב לעונה הקרובה. מההתאחדות לכדורגל נמסר: "הקבוצה לא עמדה בדרישות". בהנהלת סכנין הגיבו: "מאמינים שהדברים יסתדרו". מהרן ראדי, שמשכורתו גבוהה, עשוי לעזוב להפועל חיפה

24.07.2019, 09:26 | מיקי שורץ, ynet
בני סכנין, שירדה בעונה האחרונה מליגת העל לליגה הלאומית, תשחק בעונה הקרובה בליגה א' לאחר שלא הצליחה להעביר את התקציב שלה ברשות לבקרת תקציבים.

   

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה שפורסמה מטעם ההתאחדות לכדורגל, עליה חתומה יו"ר הרשות לבקרת תקציבים רו"ח סיגלית סייג, נמסר: "לאור העובדה שהקבוצה לא עמדה בדרישות הרשות והעבירה רק ביום שלישי בקשה להארכת מועד, ובהתאם לאמור בתקנון הרשות לבקרת תקציבים, הגיעה המליאה למסקנה כי אין לאשר את תקציב הקבוצה לעונת המשחקים 2019/20 ולאור האמור הקבוצה ירדה לליגה א'".

יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס, צילום: אורן אהרוני יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס | צילום: אורן אהרוני יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס, צילום: אורן אהרוני

הנהלת בני סכנין, בראשות היו"ר מוחמד אבו יונס, צפויה להגיש ערעור על ההחלטה. המועדון הגיב רשמית: "אכן נדרש המועדון על ידי הבקרה לספק אישורים על תשלום התחייבויות על העונה שחלפה, ונדרשו עוד מסמכים נוספים בתחום הבקרה. אתמול הגישה הנהלת המועדון בקשה לארכה עד ליום ראשון הקרוב. הנהלת המועדון מאמינה שכן תמציא את הדרישות ותפקיד אותם בבקרה. הנהלת המועדון מאוד מסופקת ברמה המקצועית מההתנהלות של השחקנים והסגל המקצועי במחנה האמונים ומאמינה שהדברים יבואו לידי ביטוי בתוצאות של המשחקים הרשמיים" .

גורם בכיר בסכנין אמר: "אנחנו במרוץ נגד הזמן לגייס את התקציב הרצוי ומאמינים שבסופו של דבר הדברים יסתדרו". שחקני הקבוצה חזרו אתמול ממחנה אימונים ועל מנת להצליח להעמיד תקציב מנסה ההנהלה להיפטר מהחוזים של מהראן ראדי ופיראס מוגרבי שמשכורתם גבוהה.

עוד נודע כי ביממה האחרונה נעשים מאמצים מצד ראשי המועדון, ובשיתוף פעולה עם ראדי, להקל על קבוצות שמעוניינות בקשר בכך שסכנין תשתתף בשכרו. לטענת אנשי סכנין, ראדי הסכים להפחית בדרישותיו אך למרות זאת הקבוצה תתקשה לעמוד בנטל הכלכלי. בשל כך היא מנסה להעביר אותו לקבוצה בליגת העל. אחת המועמדות לצרפו היא הפועל חיפה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות