אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס מהמרת על סטארט-אפ של מייסד אמדוקס צילום: שוקה כהן

פוקס מהמרת על סטארט-אפ של מייסד אמדוקס

החברה תקבל אופציות לרכישת 20% ממניות פרישיאייט של אבי נאור ואייל פישר, המספקת מידע על לקוחות שנכנסים לחנות באמצעות טכנולוגיה לזיהוי פנים, לפי שווי של 15.5 מיליון דולר; פוקס תבחן את טכנולוגיית החברה בחנויותיה, וגם תקשר את פרישיאייט לגופים קמעונאיים בחו"ל, ותקבל עד 500 אלף דולר עבור כל התקשרות

24.07.2019, 18:27 | אורנה יפת

קבוצת פוקס חוברת לסטארט אפ פרישיאייט שהקימו לפני שנה אבי נאור, מייסד אמדוקס, ואייל פישר. פרישיאייט פיתחה פלטפורמה שמספקת מידע על לקוחות שנכנסים באמצעות טכנולוגיית זיהוי פנים, בכל תנאי תאורה ומכל נקודת כניסה לחנות, על מנת לספק מידע על הרגלי הקניה של הציבור לקמעונאיים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם, פוקס תקבל אופציה לרכוש 20% ממניות החברה לפי שווי של 15.5 מיליון דולר. קבוצת האופנה תוכל לממש את האופציה עד ה-30 באפריל 2020 או קודם לכן, במקרה של אקזיט.

אבי נאור, צילום: עמית שעל אבי נאור | צילום: עמית שעל אבי נאור, צילום: עמית שעל

כקמעונאית גדולה וכיבואנית של מותגים בינלאומיים, המפעילה בין היתר חנויות בחו"ל בזכיינות ומוכרת את המותג בחנויות סיטונאיות, לפוקס קשרים והכרות עם שווקים בינלאומיים ובמסגרת העסקה עם פרישיאייט היא תנסה לתווך את הסטארט-אפ עם גופים קמעונאיים בחו"ל. בגין כל התקשרות שתצא לפועל, תהיה זכאית פוקס לתשלום של עד 500 אלף דולר. כמו כן, פוקס תבחן את יישום הפלטפורמה של פרישיאייט בחלק מחנויות המותגים שבבעלותה.

על פי החברה, היא רואה בהתקשרות זו "חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית החברה להמשיך ולהיות חברת קמעונאות מובילה בישראל, תוך קידום החדשנות כמנוף לצמיחה ויישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים".

הראל ויזל, צילום: שוקה כהן הראל ויזל | צילום: שוקה כהן הראל ויזל, צילום: שוקה כהן

מוקדם יותר היום דיווחה פוקס, כי היא משתלטת על רשת אופנת הנשים יאנגה ורוכשת 30% ממניות החברה בתמורה ל-13.1 מיליון שקל, מידי חברת הורוביץ יאנג החזקות, והיא תחזיק ב- 80% מהבעלות על החברה. בנוסף, פוקס קרובה להשלמת ההשתלטות על יבואנית המותג בילבונג, וקיבלה היום את אישור ביהמ"ש לענייני משפחה לרכוש 50% נוספים מחברת בילי האוס, המוחזקים בידי חברת אפי האוס בע"מ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות