אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: ג'נרל מוטורס מעכבת פריסת הרכבים האוטונומיים צילום: GM

דיווח: ג'נרל מוטורס מעכבת פריסת הרכבים האוטונומיים

עפ"י דיווחים בתקשורת בחו"ל, תוכנית הרכב האוטונומי של ג'נרל מוטורס, Cruise, שהיתה צפויה לכלול פריסה של מוניות אוטונומיות כבר השנה, תידחה

25.07.2019, 09:08 | מערכת כלכליסט

ג'נרל מוטורס משנה תוכניות: לפי פרסומים בחו"ל, תוכנית הרכב האוטונומי של ג'נרל מוטורס, Cruise, שהיתה צפויה לכלול פריסה של מוניות אוטונומיות כבר השנה, צפויה להידחות.

קראו עוד בכלכליסט

יצוין כי בפרויקט Cruise שבמסגרתו אמורה ג'נרל מוטורס לפרוס מכוניות אוטונומיות בערים נבחרות בארה"ב, שותף במידה מסוימת גם מרכז הפיתוח של ג'נרל מוטורס בישראל.

הרכב האוטונומי של ג הרכב האוטונומי של ג'נרל מוטורס, Cruise | צילום: יצרן הרכב האוטונומי של ג

במהלך השבועות האחרונים הודיעו יותר ויותר יצרני רכב על עצירה או דחיה של תוכניות לפיתוח רכב אוטונומי. לעתים נדמה שהזרז העיקרי

לכך הוא מאמר פומבי שפרסם פרופ' אמנון שעשוע באתר אינטל, בו ציין לראשונה כי בפני הרכב האוטונומי ניצבים מכשולים רבים וכי ככל הנראה פריסה של רכב אוטונומי תתאפשר לאחר לאחר פריסת מוניות אוטונומיות.

מאז ציינו בכירים בב.מ.וו, קונטיננטל ויצרניות נוספות, כי ההצהרות הראשונות אודות מכוניות אוטונומיות שיסעו בכבישים במהלך העשור הבא באין מפריע  - היו ככל הנראה שאפתניות מדי. עם זאת - לפי מנכ"ל Cruise, התוכניות לפריסה של רכבים אוטונומיים אינן מתבטלות, אלא רק נדחות, וככל הנראה בשנה הבאה תוכל החברה לפרוש מכוניות בשלבי ניסוי בסן פרנסיסקו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות