אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Minute.ly גייסה 8 מיליון דולר לתמצות ומיקוד שידורי ספורט צילךום: רויטרס

חברת Minute.ly גייסה 8 מיליון דולר לתמצות ומיקוד שידורי ספורט

החברה פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לנתח מאות סרטונים באופן אוטומטי תוך מספר שניות, ולשאוב את הקטעים המעניינות ביותר כדי ליצור תוכן מותאם אישית לקהל היעד. בסבב הגיוס השתתפו חברת שיווק הספורט Infront ו-Ansonia Holdings

25.07.2019, 16:00 | הגר רבט
חברת Minute.ly הודיעה היום (ה׳) על סגירת סבב B בסך 8 מיליון דולר, בו השתתפה חברת שיווק הספורט Infront כמשקיעה אסטרטגית לצד Ansonia Holdings. בסבב השתתף גם המשקיע הקיים גלעד שבתאי. החברה גייסה עד היום 12 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

Minute.ly שהוקמה ב-2014 מפתחת טכנולוגיית ניתוח וידאו שמאפשרת לנתח מאות סרטונים באופן אוטומטי תוך מספר שניות, ולשאוב את השניות המעניינות ביותר כדי ליצור סרטונים מושכים המותאמים אישית לקהל היעד. לחברה קו מוצרים הכולל אפשרות ליצירת תקצירי שידור בזמן אמת, יצירת ארכיון סרטים המותאם לקהל היעד, ויצירת אוטומטית של טיזרים בני חמש שניות.

המוצר של החברה מתמצת שידורי ספורט לרגעי שיא. אילוסטרציה, צילום: גטי אימג המוצר של החברה מתמצת שידורי ספורט לרגעי שיא. אילוסטרציה | צילום: גטי אימג'ס המוצר של החברה מתמצת שידורי ספורט לרגעי שיא. אילוסטרציה, צילום: גטי אימג

מהחברה נמסר כי עד 2022 תעבורת שידורי הספורט צפויה להוות 80% מכלל תעבורת ה-IP. מפרסמי התוכן מתאמצים להפיק עוד תוכני וידאו בתחום הספורט כדי לענות על הביקוש, אבל מתקשים להרוויח מכך.

עמית גולן, מנכ״ל ומייסד-משותף של Minute.ly מסר: ״בשוק התחרותי של היום Minute.ly מאפשרת למפרסמים ויוצרי תוכן להפיק את המיטב ממאגר הווידאו שלהם, למקסם הכנסות ולחתוך בעלויות. ההשקעה הנוכחית תאפשר לנו להפמשיך לפתח ולהפיץ את הטכנולוגיה שלנו״.

כריסטיאן מולר, סגן נשיא לפיתוח עסקי ואסטרטגיה ב-Infront, הוסיף: ״הטכנולוגיה של Minute.ly מאפשרת ללקוחות להגיע ליותר אוהדים מסביב לעולם, ולנצל את מאמצי השיווק בצורה הטובה ביותר כדי להפיק ערוצי רווח חדשים״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות