אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: כרטיס האשראי של אפל יושק באמצע אוגוסט

דיווח: כרטיס האשראי של אפל יושק באמצע אוגוסט

אפל קארד הוא שירות תשלום שבמרכזו כרטיס אשראי שישתלב ביישום הארנק של אפל; לפי בלומברג, אפל וגולדמן זאקס השלימו את פיתוחו ובחינתו - והעדכון החדש לאייפון כבר תומך בו

28.07.2019, 09:24 | שירות כלכליסט

אפל קארד - כרטיס האשראי של אפל, אותו חשפה החברה במרץ האחרון, יושק באמצע החודש הבא - כך לפי דיווח של סוכנות בלומברג שנשען על מקורות המקורבים לנושא. כשנחשף הכרטיס לא נחשף מועד השקתו, ואפל הסתפקה באומרה שיגיע במהלך הקיץ.

קראו עוד בכלכליסט

אפל קארד הוא שירות תשלום שבמרכזו כרטיס אשראי שישתלב ביישום הארנק של אפל. הוא כולל ניטור ומעקב הוצאות, וניתן לשלם בעזרתו בכל מקום שתומך בפלטפורמת אפל פיי. הכרטיס כולל סנכרון עם מערכת האבטחה של אפל וחיישני אימות הזהות של האייפון.

כרטיס האשראי ישתלב ביישום הארנק של אפל כרטיס האשראי ישתלב ביישום הארנק של אפל כרטיס האשראי ישתלב ביישום הארנק של אפל

השקת מוצר פיננסי שכזה היא אתגר לא מבוטל; אפל לגולדמן זאקס עבורו, מה שחייב שת"פ בין שתי תרבויות עסקיות שונות מאוד - עמק הסיליקון מול וול סטריט. בלומברג דיווחה ששתי החברות חילקו ביניהן רבים מתחומי האחריות של הפרויקט אך עבדו יחד על הטכנולוגיה החדשה. על פי הדיווחים, לאורך הדרך אפל ביקשה מהבנק לבצע שינויים במכניקת הכרטיס, אך נראה שמאפייני הליבה של אפל נשארו במוצר.

אפל אמנם לא אישרה את תאריך ההשקה באוגוסט, אך ישנם דיווחים שעובדי אפל ורשתות קמעונאיות שונות בוחנים את הכרטיס כבר מזה מספר שבועות. השקה בתחילת אוגוסט משמעה שהכרטיס יהיה מוכן לקניות לקראת שנת הלימודים. עדכון 12.4 למערכת ההפעלה iOS שיצא לחנויות השבוע כבר תומך בכרטיס החדש. כל הסימנים מראים שהשקתו של האפל קארד אכן תתרחש בשבועות הקרובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
אייפון 11S במארס! יתחיל ב1,500$ ל5G וUSB C מהיר X20 ועבור עוד 1,000$ מסך דוט פרוג׳קטור.
אפל תוציא אייפון בספטמבר ומארס עם מעבד A13S לארכיטקטורת 7 נאנו מטר בספטמבר. אפל גם תוציא SwipeBook במארס עם מעבד A13XS ואייפון XE ואפל ווטש עם דוט פרוג׳קטור. ואייפד מיני עם FaceID. ואייפדים עם מסך דוט פרוג׳קטור.
מנכ״ל אפל  |  28.07.19
לכל התגובות