אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד עפרה שרון מונתה ליו"ר בפועל של המועצה להסדר הימורים בספורט צילום: גל חרמוני

עו"ד עפרה שרון מונתה ליו"ר בפועל של המועצה להסדר הימורים בספורט

שרון תחליף בתפקיד את רו"ח יוסי פילוס, שסיים קדנציה של 3 שנים בתפקיד, וכך תעמודנה לראשונה בראש המועצה שתי נשים: שרון בתפקיד היו"ר, ויעל אלמור-ליאון בתפקיד המנכ"לית

28.07.2019, 13:41 | שירות כלכליסט

שרת התרבות והספורט מירי רגב ושר האוצר משה כחלון מינו את עו"ד עפרה שרון לתפקיד סגן יו"ר המועצה להסדר הימורים בספורט, שתכהן כיו"ר בפועל - כך לפי הודעה שפרסמה היום (א') המועצה. שרון תחליף בתפקיד את רו"ח יוסי פילוס, שסיים קדנציה של 3 שנים. כך, לראשונה תעמודנה בראש המועצה שתי נשים: עו"ד שרון בתפקיד היו"ר, ויעל אלמור-ליאון בתפקיד המנכ"לית.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד עפרה שרון, צילום: גל חרמוני עו"ד עפרה שרון | צילום: גל חרמוני עו"ד עפרה שרון, צילום: גל חרמוני

שרון (40) היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים ותואר במדעי המדינה ותקשורת, ומשמשת זה כעשור כיועצת משפטית במשרד התרבות והספורט. מאז שנת 2014 מכהנת שרון כדירקטורית בטוטו, והיא אף שימשה כיו"ר ועדת ביקורת וחברת ועדת כספים.

בין השאר ליוותה שרון באופן צמוד את הרפורמות בענף הכדורגל, כיהנה כחברה בוועדת המשילות, שימשה כחברה במנהלת אירועי ה-70 למדינה וכחברה בוועדה לבחינת פעילות ענף הכדורגל בשבת. בנוסף מכהנת שרון מאז 2012 כחברת הוועד המנהל במכון וינגייט, והחל משנת 2017 כחברת מועצת התאגיד.

היו"ר היוצא, רו"ח יוסי פילוס: "התוצאות המרשימות של המועצה נקצרות ביושר, והן פרי של חשיבה פורייה ועבודה מאומצת של צוותים מיומנים. אני מאחל לעו"ד עפרה שרון הצלחה במילוי תפקידה".

עו"ד שרון מסרה כי: "אני מודה על האמון והזכות לעמוד בראש ארגון עם עשייה ענקית ובעל תרומה משמעותית לספורט ולהכנסות המדינה. הטוטו בעקבות הרפורמה האחרונה ניצב בפני תקופה מאתגרת. אני רואה בתקופה זו הזדמנות להתחדשות ולעיצוב מחדש של פעילות המועצה, כך שהעשייה בתקופה זו תעצב את אופיו ודמותו לשנים הבאות. בכוונתי לפעול ככל הניתן לחיזוק מעמד המועצה, בין היתר באמצעות קידום הספורט בישראל. זו גאווה גדולה להיות האישה הראשונה המכהנת בתפקיד בפרט כשלצדי מכהנת לראשונה מנכ"לית".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות