אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפיתוח: גרסת ווטסאפ אוניברסלית שלא מצריכה טלפון סלולרי צילום: שאטרסטוק

בפיתוח: גרסת ווטסאפ אוניברסלית שלא מצריכה טלפון סלולרי

מפתחי אתר WABetaInfo, שכבר חשפו בעבר חידושים משמעותיים באפליקציית הצ'ט הפופולרית, מצאו רכיבי קוד שמעידים על בניית גרסה שאין בה זיקה למכשיר ספציפי. דרכה, יוכלו משתמשים להתכתב בצ'ט דרך כל מכשיר שייבחרו, על בסיס אותה הפלטפורמה

29.07.2019, 11:24 | רפאל קאהאן

ווטסאפ מפתחת גרסה אוניברסלית של האפליקציה, שתרכז התקנים שונים מבלי שתצטרכו שהטלפון שלכם יהיה פתוח וזמין. אנשי WABetaInfo, אתר מפתחים שמתמחה בתכונות חדשות בווטסאפ וחשף בעבר פיתוחים מתקדמים בשירות, גילה רכיבי קוד של גרסת דפדפן שתפעל בפורמט UWP - פרוטוקול אוניברסלי של ווינדוס.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה הזו, שקיימת כבר בטלגרם, תנתק את הזיקה בין פלטפורמת הצ'ט ובין הטלפון של המשתמשים. ככל הנראה שעדיין יהיה צורך במספר טלפון לאימות זהות ורישום ראשוני, אך לאחר מכן יתבצע האימות בכל מכשיר ומחשב דרך סריקת קוד QR, כפי שמתאפשר כיום. ההבדל הוא שלאחר שבוצעה הסריקה, אין צורך עוד במכשיר ספציפי.

ווטסאפ לדפדפן, צילום: שאטרסטוק ווטסאפ לדפדפן | צילום: שאטרסטוק ווטסאפ לדפדפן, צילום: שאטרסטוק

לווטסאפ יש כיום כ-1.5 מיליארד משתמשים חודשיים; לא לכולם יש סמארטפון, ולפעמים יש למישהו מחשב אך לא טלפון זמין. תכונה זו תוכל לפתוח את הדלת למשתמשים נוספים, בעיקר במדינות מתפתחות.

אין כרגע מידע מדויק על תאריך ההשקה של השירות, אך לרוב מגלים אנשי WABetaInfo רכיבי קוד שכאלה כשנה לפני שהם מגיעים לשוק. מפתחי האתר גילו כך בעבר את ווטסאפ לעסקים ותכונות רבות אחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות