אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועדת האיתור: גלעד גולוב הוא המועמד המועדף למנכ"ל מכון התקנים צילום: יריב כץ

ועדת האיתור: גלעד גולוב הוא המועמד המועדף למנכ"ל מכון התקנים

גולוב שימש בעבר כמנכ"ל החברה לשירותי איכות סביבה, היה מרצה במחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון ושימש מנהל באגף מחקר במפעלי ים המלח

29.07.2019, 11:43 | אמיתי גזית
ד"ר גלעד גולוב הוא המועמד המועדף לתפקיד מנכ"ל מכון התקנים, כך החליטה ועדת איתור הכוללת נציגי משרד האוצר, הכלכלה, התעשיינים, איגוד לשכות המסחר והמהנדסים.

קראו עוד בכלכליסט

גולוב שימש בעבר בתפקידים שונים בתעשייה ובאקדמיה: מנכ"ל החברה לשירותי איכות סביבה, מרצה במחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, מנהל באגף מחקר במפעלי ים המלח ועוד.

מכון התקנים, צילום: יריב כץ מכון התקנים | צילום: יריב כץ מכון התקנים, צילום: יריב כץ

על פי חוק, הוועדה מתבקשת להעביר לדירקטוריון 3 שמות של מועמדים מתאימים לתפקיד, ולכן לצד שמו של גולוב תמליץ הוועדה גם על שני נציגי משרד הכלכלה והתעשייה - אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ במשרד ורן קיוויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

הדירקטוריון מונה 15 חברים. בינואר נפטר היו"ר אורי דורי ולכן כיום עומד בראשו סגן היו"ר רובי גינל, מנכ"ל התאחדות התעשיינים.

באוגוסט אמורה להתקיים ישיבה דירקטוריון שבה יבחר באופן סופי המנכ"ל. אחר כך צפויה לגולוב עוד משוכה אחרונה - אישור של הוועדה המייעצת למינויים בכירים בשירות המדינה. הוועדה פסלה בתחילת השנה את אילן כרמית שנבחר בהליך דומה לזה שעובר כעת גולוב.

מכון התקנים פועל כשנתיים ללא מנכ"ל קבוע, לאחר שהמנכ"ל הקודם פנחס שחר פרש במהלך 2017 על רק חילוקי דעות עם היו"ר דאז דורי. כאמור, מתחיל השנה גם אין לו יו"ר במשרה מלאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות