אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איילת שקד, חברת הקנאביס והמועמדת מס' 9 באיחוד הימין

איילת שקד, חברת הקנאביס והמועמדת מס' 9 באיחוד הימין

שאלת מיקומה ברשימת איחוד הימין של עו"ד רוני ססובר, חילונית תל־אביבית, היתה אחת הסוגיות שבמחלוקת עד להסכמה שהושגה היום; ססובר היא בתו של איש העסקים משה פטרבורג, ששותפו בקנדה ישראל ברק רוזן היה מי שהציע לאיילת שקד את תפקיד יו"ר דירקטוריון חברת הקנאביס קנאביט

29.07.2019, 18:19 | גולן חזני

שאלת מיקומה ברשימת איחוד הימין של עו"ד רוני ססובר, חילונית תל־אביבית, היתה אחת הסוגיות שבמחלוקת עד ההסכמה שהובילה היום (ב') לאיחוד.

מצד אחד, האגף החרד"לי בראשות השרים בצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ דרש כי במקום התשיעי תוצב הח"כית לשעבר אורית סטרוק, תושבת היישוב היהודי בחברון. מצד שני, מפלגת הימין החדש בראשות איילת שקד ונפתלי בנט דרשה את המקום עבור עו"ד ססובר, אשתו של הבדרן־שחקן גיל ססובר, שהוצבה בבחירות האחרונות במקום ה־14 ברשימת הימין החדש.

קראו עוד בכלכליסט

ראשי המפלגות לאחר חתימת ההסכם, היום ראשי המפלגות לאחר חתימת ההסכם, היום ראשי המפלגות לאחר חתימת ההסכם, היום

לבסוף הוסכם כי ססובר תמוקם במקום התשיעי וסטרוק בעשירי. לעו"ד ססובר יש קשרים משפחתיים ופוליטיים ענפים. ססובר, שלאחר לימודי המשפטים שלה התמחתה במשרדו של עו"ד דב ויסגלס, היא בתו של איש העסקים משה פטרבורג, מבעלי השליטה לשעבר בקבוצת קנדה ישראל, יחד עם ברק רוזן ואסי טוכמאייר, שהיום שותף עמם בעסקים פרטיים.

פטרבורג, אחיו הצעיר של יו"ר טבע לשעבר יצחק פטרבורג, עשה את הונו בין היתר במסחר באפריקה. שותפו בקנדה ישראל ברק רוזן היה מי שהציע, לאחר כישלון הימין החדש בבחירות, לאיילת שקד את תפקיד יו"ר דירקטוריון חברת הקנאביס קנאביט, שעליה הצליחו רוזן ושותפיו להשתלט לאחרונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות