אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ירידה של 5% בהכנסות DSPG, הרווח התעלה על תחזיות השוק צילום: מורן להב

ירידה של 5% בהכנסות DSPG, הרווח התעלה על תחזיות השוק

חברת השבבבים הקוליים רשמה ברבעון רווח מתואם של 7 סנט למניה והכנסות של 29 מיליון דולר - הצפי בשוק עמד על רווח מתואם של 2 סנט למניה

30.07.2019, 15:41 | חזי שטרנליכט

חברת DSPG, יצרנית השבבים המתמחה במערכות האזנה לחיפוש קולי (דוגמת אלקסה של אמאזון ואחרים) פרסמה את הדוחות המסכמים של הרבעון השני, והתעלתה על ציפיות האנליסטים. 

קראו עוד בכלכליסט

ההחברה רשמה ברבעון רווח מתואם של 7 סנט למניה, בדומה לרבעון המקביל אך מהותית מעל ציפיות השוק שעמדו על 2 סנט למניה. ההכנסות הסתכמו ב-29 מיליון דולר, ירידה של 5% בהשוואה לרבעון המקביל, אך עדיין, מעט מעל ממוצע ציפיות האנליסטים.

שיעור הרווח הגולמי המתואם (Non-GAAP) עמד ברבעון המדווח על 50.1%, לעומת 49.5% בתקופה המקבילה. בקופת DSPG נכון לתום הרבעון השני נרשם סכום של 121.9 מיליון דולר.

DSPG נסחרת בנאסד"ק בשווי שוק של 359 מיליון דולר, לאחר זינוק של 41% בשווי המניה מתחילת השנה. החברה מייצרת שבבים שונים לעיבוד דיגיטלי במערכות שמע כאמור. מנכ"ל החברה עופר אלקיים ציין כי ההכנסות מתחום יוזמות הצמיחה (growth initiatives) צמחו ב-12% ביחס לשנה שעברה והסתכמו ב-17.8 מיליון דולר. תחום זה אחראי על 61% מההכנסות של DSPG לרבעון השני.

עופר אליקים מנכ"ל DSPG, צילום: מורן להב עופר אליקים מנכ"ל DSPG | צילום: מורן להב עופר אליקים מנכ"ל DSPG, צילום: מורן להב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות