אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כ סתיו שפיר התפטרה מהכנסת; מרב מיכאלי תחליף אותה צילום: תומי הרפז

ח"כ סתיו שפיר התפטרה מהכנסת; מרב מיכאלי תחליף אותה

שפיר כתבה בטוויטר, "הבטחתי שאעשה הכל בשביל להחליף את שלטון נתניהו ולהציל את הדמוקרטיה הישראלית - וכך עושה". מיכאלי שתכהן במשך חודשיים של פגרה בכנסת זכאית למשכורת של 44 אלף שקל, רכב חכור ו-3 יועצים

30.07.2019, 16:50 | צבי זרחיה
ח"כ סתיו שפיר הגישה היום את מכתב התפטרותה מהכנסת, לאחר שעזבה את מפלגת העבודה והצטרפה לרשימת המחנה הדמוקרטי. במקומה של שפיר תצטרף מרב מיכאלי שכיהנה כחברת כנסת עד לאפריל 2019. מיכאלי תכהן במשך חודשיים של פגרה בכנסת ה-21 עד להשבעת הכנסת החדשה ב-3 באוקטובר 2019. היא תהיה זכאית למשכורת של 44 אלף שקל, לרכב חכור ול-3 יועצים.

קראו עוד בכלכליסט

מזכ"ל מפלגת העבודה ערן חרמוני תבע בשבוע שעבר משפיר להחזיר את המנדט למפלגת העבודה לאור מעברה לרשימת ברק. שפיר לא ציינה בטוויטר שהתפטרה אלא כתבה, "הבטחתי שאעשה הכל בשביל להחליף את שלטון נתניהו ולהציל את הדמוקרטיה הישראלית - וכך עושה", כתבה, "זו שעת חירום ומצופה מכל שותפינו במפלגות שבאמת חרדות לעתיד המדינה, לנהוג באחריות. המחנה הדמוקרטי הולך לשנות את פניה של הפוליטיקה הישראלית".

סתיו שפיר, צילום: עומר מסינגר סתיו שפיר | צילום: עומר מסינגר סתיו שפיר, צילום: עומר מסינגר

מיכאלי מקורבת ליו"ר עמיר פרץ, ובשבוע שעבר לאחר ששפיר הודיעה על עזיבתה של המפלגה אמרה ברדיו, "הצעד הפוליטי הכי לא ראוי הוא להפסיד ואז לעזוב את המפלגה; מוזר שזאת הפעם השנייה שזה נעשה כשעמיר פרץ נבחר ליו"ר העבודה. שנים טוענות שהעבודה חייבת לחזור לפריפריה בגיאוגרפית והחברתית, עכשיו יש יו"ר שמנסה לעשות את זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות