אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Kape: צמיחה של 24% בהכנסות במחצית הראשונה צילום: שרון דרעי

חברת הסייבר Kape: צמיחה של 24% בהכנסות במחצית הראשונה

החברה מקבוצת טדי שגיא הציגה צמיחה של 40% ב-EBITDA בששת החודשים הראשונים של 2019; המנכ"ל עידו ארליכמן: "ההשקעה המתמשכת שלנו באנשים ובמוצרים ממשיכה להניב תוצאות ואני הופכים לאחד השחקנים המרכזיין בזירת הפרטיות ברשת והאבטחה הדיגיטלית לצרכני קצה"

31.07.2019, 15:01 | שירות כלכליסט

Kape, ספקית התוכנות לאבטחת סייבר ופרטיות הנסחרת בבורסה בלונדון, המשיכה להציג תוצאות חזקות במחצית הראשונה של השנה, זאת הודות לגידול בסל המוצרים של החברה בשוק הפרטיות והאבטחה הצומח ובזכות טכנולוגיית השיווק של הקבוצה. 

קראו עוד בכלכליסט

החברה מקבוצת טדי שגיא דיווחה שההכנסות בגין המחצית הראשונה של השנה צפויות לעמוד על 29.6 מיליון דולר לעומת הכנסות של 24.1 מיליון דולר במחצית המקבילה של 2018. מדובר בצמיחה של 23.9%, הנובעת בעיקר מעלייה במכירות מוצרי הפרטיות ברשת של החברה.

עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape Technologies, צילום: שרון דרעי עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape Technologies | צילום: שרון דרעי עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape Technologies, צילום: שרון דרעי

ה-EBITDA המתואם (רווח לפני הוצאות מימון, מס, פחת והפחתות) צפוי לעמוד על 5.8 מיליון דולר לעומת 4.1 מיליון דולר במחצית המקבילה אשתקד - צמיחה של 40.2%.

פעילות המו"פ של Kape ממשיכה להיות מוקד מרכזי בחברה, כשהמטרה היא לתמוך בדרישות המתרבות של לקוחותיה בתחום הפרטיות הדיגיטלית. לפי החברה, השוק שבו היא פועלת ממשיך לצמוח במהירות עקב העלייה במודעות החשיבות לפרטיות הדיגיטלית ברחבי העולם. במהלך חצי השנה האחרונה חשף צוות החוקרים של Kape מספר איומי אבטחה במערכת ההפעלה של אפל, סימן נוסף ליכולות הטכנולוגיות המתקדמות של החברה.

 החברה סיימה את שנת 2018 עם הכנסות של 52.1 מיליון דולר ו-EBITDA מתואם של 10.4 מיליון דולר לעומת 8.1 מיליון דולר ב-2017.

עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape: "המשכנו להתקדם במהירות במימוש האסטרטגיה שלנו, עם צמיחה דו ספרתית חזקה הן בהכנסות והן ברווחים, במקביל להעמקת החשיבות של המוצרים שלנו בחייהם הדיגיטלים של הלקוחות שלנו והרחבת יכולות המו"פ שלנו. ההשקעה המתמשכת שלנו באנשים ובמוצרים תמשיך להבטיח את מיצובה של Kape בקדמת זירת הפרטיות ברשת והאבטחה הדיגיטלית".

ל-Kape, שמתמחה בפתרונות אבטחה צרכניים, יש שלושה קווי מוצר: פתרונות לפרטיות ברשת, אופטימיזציה של ביצועי מערכות הפעלה ואבטחת נקודות קצה. החברה נסחרת בבורסת המשנה הבריטית (AIM) לפי שווי של 150 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות