אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטינג רכש פנטהאוז ב"מגדל המיליארדרים" בניו יורק בכ-66 מיליון דולר צילום: גטי אימג'ס

סטינג רכש פנטהאוז ב"מגדל המיליארדרים" בניו יורק בכ-66 מיליון דולר

בין שכניו יהיו מנהל קרן הגידור קן גריפין שרכש אשתקד פנטהאוז במגדל במחיר שיא של 238 מיליון דולר, ואלברט בהלר מנכ"ל פרמונט גרופ. סטינג ואשתו טרודי סטיילר חוזרים לשכונה לאחר שבשנה שעברה מכרו דופלקס בבניין בסנטרל פארק ווסט ב-50 מיליון דולר

31.07.2019, 23:35 | שירות כלכליסט

הזמר הבריטי סטינג רכש פנטהאוז בניו יורק ב-65.7 מיליון דולר. הדירה היוקרתית שוכנת במגדל 220 סנטרל פארק סאות', שמכונה "מגדל המיליארדרים", לאחר שמנהל קרן הגידור קן גריפין רכש בו בשנה שעברה פנטהאוז במחיר שיא של 238 מיליון דולר.

לבניין החדש 116 יחידות והוא תוכנן על ידי האדריכל רוברט א.מ.סטרן, לשעבר דיקן הפקולטה לאדריכלות באוניברסיטת ייל. שכנים עשירים נוספים בבניין כוללים את אלברט בהלר, מנכ"ל פרמונט גרופ ששילם 33.5 מיליון דולר עבור הדירה שלו בקומה ה-35 ודניאל אוך מקרן הגידור אוך-זיפ.

סטינג על רקע "מגדל המיליארדרים" שבו רכש את הפנטהאוז, צילום: גטי אימג סטינג על רקע "מגדל המיליארדרים" שבו רכש את הפנטהאוז | צילום: גטי אימג'ס סטינג על רקע "מגדל המיליארדרים" שבו רכש את הפנטהאוז, צילום: גטי אימג

סטינג ואשתו טרודי סטיילר חוזרים לשכונה לאחר שבשנה שעברה מכרו דופלקס בבניין בסנטרל פארק ווסט תמורת 50 מיליון דולר, זאת לאחר ששילמו עבורה כ-27 מיליון דולר ב-2008. לזוג ארבעה ילדים.

הדירה משקיפה על סנטרל פארק, והמגדל כולל גם חדרי אוכל פרטיים, אזורי בידור, מועדון כושר וספא. היא בגודל 540 מ"ר והמחיר המבוקש עבורה עמד על 70 מיליון דולר.

השבוע נחשף ב"ניו יורק פוסט" כי השף זוכה כוכב המישלן ז'אן-ז'ורז' וונגריכטן יפעיל במגדל מסעדה המיועדת לדיירים בלבד. המסעדה תכלול מקום ל-59 סועדים ותפתח בקומה השנייה של המגדל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות